14:10:45 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
برگزاری دوره سبک زندگی قرآنی در کرمانشاه
برگزاری دوره سبک زندگی قرآنی در کرمانشاه
گروه فعالیت‌های قرآنی: کارشناس برگزاری دوره سبک زندگی قرآنی در کرمانشاه گفت: دوره آموزشی سبک زندگی قرآنی با همکاری اداره امور قرآنی استان در کرمانشاه برگزار می‌شود. علی کرمی، کارشناس برگزاری دوره سبک زندگی قرآنی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، از اجرای دوره‌ آموزشی یک روزه سبک زندگی قرآنی در کرمانشاه خبر

گروه فعالیت‌های قرآنی: کارشناس برگزاری دوره سبک زندگی قرآنی در کرمانشاه گفت: دوره آموزشی سبک زندگی قرآنی با همکاری اداره امور قرآنی استان در کرمانشاه برگزار می‌شود.

علی کرمی، کارشناس برگزاری دوره سبک زندگی قرآنی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، از اجرای دوره‌ آموزشی یک روزه سبک زندگی قرآنی در کرمانشاه خبر داد و گفت: این دوره با همکاری اداره امور قرآنی استان و به همت مؤسسه نورالیقین شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.
وی افزود: دوره‌های سبک زندگی قرآنی با حمایت سازمان دارالقرآن الکریم کشور برگزار می‌شود.
کرمی با اشاره به برگزاری دوره یک روزه سبک زندگی قرآنی در کرمانشاه، اظهار کرد: دوره مذکور ویژه آقایان و در رده‌ سنی ۱۴ تا ۱۶ سال برگزار خواهد شد.
کارشناس برگزاری دوره سبک زندگی قرآنی در کرمانشاه زمان برگزاری این دوره را ۱۹ بهمن‌ماه اعلام کرد.
وی درپایان گفت: امیدواریم با تلاش‌هایی که در عرصه قرآن و به همت جامعه قرآنی انجام می‌شود شاهد ترویج و توسعه فرهنگ زندگی قرآنی در تمامی سطوح جامعه باشیم.

خبر جدید  مفاهیم قرآن کریم مهجور مانده است

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه