19:19:23 - شنبه 24 فوریه 2018
برگزاری شانزدهمین دوره آزمون حفظ و مفاهیم در کرمانشاه
برگزاری شانزدهمین دوره آزمون حفظ و مفاهیم در کرمانشاه
گروه فعالیت‌های قرآنی- شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در استان کرمانشاه برگزار می‌شود. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در کرمانشاه ۱۰ اسفندماه برگزار خواهد شد.این آزمون در ۱۵ حوزه در استان توسط معاونت قرآن و عترت و مرکز امور قرآنی اداره‌کل اوقاف

گروه فعالیت‌های قرآنی- شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در کرمانشاه ۱۰ اسفندماه برگزار خواهد شد.
این آزمون در ۱۵ حوزه در استان توسط معاونت قرآن و عترت و مرکز امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه کرمانشاه برگزار می‌شود.
شرکت‌کنندگان در این آزمون در ۴ بخش حفظ قرآن شامل: «حفظ جزء ۳۰، جزء اول، حفظ جزء ۲، جزء ۳، جزء ۵، جزء ۱۰، جزء ۱۵، جزء ۲۰، جزء ۲۵، حفظ‌کل، حفظ سوره‌های منتخب(واقعه و ملک)، حفظ موضوعی ۱، حفظ موضوعی ۲، حفظ موضوعی ۳، حفظ موضوعی ۴ در بخش ترجمه و مفاهیم قرآن(ترجمه و مفاهیم مقدماتی)، ترجمه و مفاهیم متوسطه، ترجمه و مفاهیم تکمیلی، تدبر در قرآن در بخش معارف اهل‌بیت(ع) شامل(مفاهیم نهج‌البلاغه، مفاهیم صحیفه سجادیه)» و در بخش انس با قرآن در رشته درک معنا و تدبر در قرآن با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
مرحله شفاهی این آزمون «رشته‌های حفظ به جزء حفظ موضوعی» ۱۲ تا ۱۷ اسفندماه برگزار خواهد شد.
یادآور می‌شود، به افرادی که در این آزمون موفق به کسب حد نصاب قبولی شوند گواهینامه پایان دوره و به امتیازات بالای ۹۵ در تمامی رشته‌ها لوح تقدیر اعطا می‌شود.

خبر جدید  راه یابی پاروزن کرمانشاهی به فینال بازی‌های آسیایی

انتهای پیام/

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه