9:10:14 - دوشنبه 26 فوریه 2018
برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره ایده‌آفرینی افق در صحنه
برگزاری مراسم  اختتامیه جشنواره ایده‌آفرینی افق در صحنه
دبیر اجرایی جشنواره ایده‌آفرینی افق ازمراسم اختتامیه جشنواره ایده‌آفرینی افق و تجلیل از برگزیدگان این مسابقه در شهر صحنه خبرداد. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، محمد عباسی  با اشاره به طرح‌ریزی جشنواره ایده‌آفرینی افق در ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: این جشنواره با حمایت آیت‌الله شیخ‌مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان

دبیر اجرایی جشنواره ایده‌آفرینی افق ازمراسم اختتامیه جشنواره ایده‌آفرینی افق و تجلیل از برگزیدگان این مسابقه در شهر صحنه خبرداد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، محمد عباسی  با اشاره به طرح‌ریزی جشنواره ایده‌آفرینی افق در ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: این جشنواره با حمایت آیت‌الله شیخ‌مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در کرمانشاه آغاز شد.

خبر جدید  برگزاری کلاس‌های تخصصی ویژه حافظان و قاریان استان کرمانشاه

 

به گفته دبیر اجرایی جشنواره ایده‌آفرینی افق، این جشنواره با مشارکت دفتر نمایندگی ولی‌فقیه، استانداری، سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اوقاف و امور خیریه، شهرداری، اداره‌کل ورزش و جوانان، صدا و سیما و سازمان تبلیغات، در کرمانشاه برگزار می‌شود. 

 

وی ادامه داد: آئین اختتامیه جشنواره ایده‌آفرینی افق و تجلیل از برگزیدگان این مسابقه در روز جمعه مورخ ۱۱ اسفندماه ساعت ۱۵ در محل اردوگاه امام حسن مجتبی(ع) شهر صحنه برگزار می‌شود.

خبر جدید  برگزاری نهضت روشنگری در ثلاث باباجانی

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه