11:42:17 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
برگزاری مراسم بزرگداشت هفته کار و کارگر در کرمانشاه
برگزاری مراسم بزرگداشت هفته کار و کارگر در  کرمانشاه
کرمانشاه_مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به برنامه های هفته کار و گارگر از برگزاری مراسم بزرگداشت این قشر در استان خبر داد.

حسن عزیزی در گفتگو با خبرنگار مهر به مناسبت هفته کار و کارگر، گفت: کارگران از مهمترین اقشار جامعه بود و این هفته فرصت مغتنمی برای کرامت این قشر زحمتکش و عرصه کار و تولید است.

وی با اشاره به شعار سال و نقش کارگران در تحقق آن افزود: کارگران یکی از اصلی ترین بخش‌های چرخه تولید کشور هستند و نقش اصلی را در تحقق شعار سال که همان رونق تولید است، بر عهده دارند.

رئیس کمیته برگزاری برنامه‌های بزرگداشت هفته کار و کارگر استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به برنامه‌های هفته کار و کارگر در استان گفت: این هفته از چهارشنبه چهارم اردیبهشت ماه آغاز شده و در اولین روز از هفته مذکور بنده به عنوان نماینده جامعه کار و کارگری استان در مرقد مطهر امام خمینی (ره) حضور یافته‌ام تا در کنار نمایندگان جامعه کار و تلاش کشور تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل داشته باشیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از دیدار جامعه کارگری با مقام معظم رهبری همراه با مقام عالی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به عنوان دیگر برنامه اولین روز از هفته کارگر خبر داد.

خبر جدید  تحقق ۶۰ درصدی اشتغال پیش بینی شده در کرمانشاه

عزیزی با بیان اینکه برنامه‌های هفته کار و کارگر در استان رسماً از امروز آغاز خواهد شد افزود: دیدار جامعه کار و تلاش با نماینده ولی فقیه استان دیدار با خانواده‌های شهدای کارگر و غبار روبی مزار شهدا با حضور جامعه کارگری از جمله برنامه‌های ما در این هفته است.

وی از برگزاری میزگردهای مختلف عضو نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی طی این هفته خبر داد و گفت: سخنرانی بنده به عنوان نماینده جامعه کارگری پیش از خطبه نماز جمعه این هفته با حضور گسترده جامعه کارگری در نماز جمعه از دیگر برنامه‌های ما در این هفته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از برگزاری مراسم بزرگداشت هفته کار و کارگر به عنوان دیگر برنامه‌های این هفته خبر داد و گفت: زمان برگزاری این مراسم متعاقباً اعلام خواهد شد.

بازدید از واحدهای تولیدی و ویزیت رایگان کارگران و خانواده‌های آنها

این مسئول، بازدید مسئولین ارشد استانی از واحدهای تولیدی و صنعتی ویزیت رایگان کارگران و خانواده‌های آنها و عیادت از بیماران کارگر در استان را از دیگر برنامه‌های این هفته برشمرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از پیاده روی خانوادگی کارگران، برگزاری مراسم ورزش صبحگاهی در برخی از واحدهای کارگری و برگزاری مسابقات ورزشی به عنوان دیگر برنامه‌های این هفته یاد کرد.

خبر جدید  فروش پوشاک یک‌سوم شده است/ افزایش چک‌های برگشتی بازاریان

عناوین هفته کار و کارگر

وی اشاره‌ای نیز به عناوین هفته کار و کارگر داشت و تصریح کرد: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه که مصادف با اولین روز از این هفته بوده با عنوان «کارگران، تلاش برای رونق تولید» نامگذاری شده است.
رئیس کمیته برگزاری برنامه‌های بزرگداشت هفته کار و کارگر استان کرمانشاه، پنج شنبه ۵ اردیبهشت ماه را دومین روز از هفته کارگر دانست و گفت: این روز با عنوان «کارگران، میثاق با آرمان‌های امام و رهبری در گام دوم انقلاب» مزین شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه عنوان سومین روز از هفته کارگر مصادف با جمعه ششم اردیبهشت ماه را «کارگران، جوانان، معنویت، نشاط و ورزش» اعلام کرد.

خبر جدید  عابران پیاده بی‌احتیاط قربانیان ۶۱ درصد تصادفات کرمانشاه

عزیزی گفت: شنبه ۷ اردیبهشت چهارمین روز از هفته کار و کارگر است نیز به عنوان «کارگران، فرهنگ کار، ایمنی، مهارت و تولید دانش بنیان» نامگذاری شده است.

وی پنجمین روز از هفته کار و کارگر را که یکشنبه هشتم اردیبهشت است، با عنوان «کارگران، کارفرمایان و مسئولیت اجتماعی» معرفی کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه ادامه داد: دوشنبه ۹ اردیبهشت ماه نیز که ششمین روز از هفته کار و کارگر است با عنوان «کارگران، شوراها، بسیج و تشکل‌های کارگری» نامگذاری شده است.

وی عنوان هفتمین روز از هفته کار و کارگر را که مصادف با سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه است، «کارگران، همت، ابتکار و خلاقیت اعلام کرد»

رئیس کمیته برگزاری برنامه‌های بزرگداشت هفته کار و کارگر استان کرمانشاه در پایان با بیان اینکه چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه نیز روز جهانی کارگر است، از برگزاری متنوع به این مناسبت خبر داد.

کد خبر ۴۵۹۹۸۸۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه