14:02:50 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن دانش‌آموزی در کرمانشاه
برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن دانش‌آموزی در کرمانشاه
گروه فعالیت‌های قرآنی- مرحله استانی مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان و فرهنگیان ۲۷ فروردین‌ماه سال ۹۷ در کرمانشاه برگزار خواهد شد. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، مرحله استانی سی و ششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان در کرمانشاه از ۲۷ فروردین‌ماه آغاز و به‌مدت ۱۰ روز ادامه دارد.در این دوره از مسابقات

گروه فعالیت‌های قرآنی- مرحله استانی مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان و فرهنگیان ۲۷ فروردین‌ماه سال ۹۷ در کرمانشاه برگزار خواهد شد.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، مرحله استانی سی و ششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان در کرمانشاه از ۲۷ فروردین‌ماه آغاز و به‌مدت ۱۰ روز ادامه دارد.
در این دوره از مسابقات در استان سه هزار دانش‌آموز به مرحله استانی راه یافته‌اند و در دو بخش دختران و پسران و در ۱۰ رشته با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
همچنین از سه هزار دانش‌آموز راه یافته به مرحله استانی مسابقات قرآن دانش‌آموزی کرمانشاه ۸۰ نفر به مرحله کشوری مسابقات راه می‌یابند.
یادآور می‌شود، مرحله کشوری مسابقات قرآن، عترت و نماز در دو بخش پژوهشی و آوایی تیرماه و مردادماه سال ۹۷ در مشهد و تهران با حضور نفرات برتر در هربخش برگزار خواهد شد.
همچنین مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان در مرحله استانی ۲۶ فروردین‌ماه سال ۹۷ آغاز و ۸ برگزید این بخش به مسابقات کشوری راه می‌یابند.
انتهای پیام/

خبر جدید  ۲ میلیارد ریال برای تجهیز اماکن ورزشی اختصاص یافت

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه