11:20:22 - یکشنبه 4 مارس 2018
برگزاری مرحله دوم آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سرپل ذهاب
برگزاری مرحله دوم آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سرپل ذهاب
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سرپل ذهاب خبر داد: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سرپل ذهاب از برگزاری مرحله دوم آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم همزمان با سراسر کشور در ۷ حوزه امتحانی در سرپل ذهاب خبر داد. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سرپل ذهاب

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سرپل ذهاب خبر داد:

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سرپل ذهاب از برگزاری مرحله دوم آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم همزمان با سراسر کشور در ۷ حوزه امتحانی در سرپل ذهاب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سرپل ذهاب اظهار داشت: آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در مرحله شفاهی ویژه افراد ۱۳ سال و حافظان کل دریک حوزه امتحانی شهری و۶حوزه روستایی در سرپلذهاب، یک حوزه امتحانی شهرستان گیلانغرب و یک حوزه شهرستان قصرشیرین ازتاریخ ۱۲ تا ۱۸ اسفندماه جاری درحال برگزاری است.

خبر جدید  برگزاری مراسم کوهپیمایی حلقه های صالحین سپاه ناحیه عشایری

 

داریوش یاوری افزود: در شهرستان سرپل ذهاب ۲۹۲ نفرمتشکل از( ۸۵ نفر پسر و ۲۰۷ نفر دختر) در شهرستان قصرشیرین ۲۰ نفر پسر و دختر ودر شهرستان گیلانغرب ۴۰ نفر پسرو دختردر این آزمون نیز شرکت می کنند.

 

وی تصریح کرد: در پایان آزمون پس از بررسی های بعمل آمده در استان کرمانشاه برای قبول شدگان در این آزمون گواهینامه معتبر قرآنی صادر خواهد شد.

خبر جدید  کسب رتبه نخست استان کرمانشاه در زمینه کاهش جرائم

 

شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سرپل ذهاب با همکاری اداره های فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اوقاف و امور خیریه و موسسه قرآنی میراث ماندگار این شهرستان در حال برگزاری است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه