13:55:04 - جمعه 2 مارس 2018
برگزاری مسابقات کاراته قهرمانی بانوان باشگاه‌های غرب کشوربه میزبانی کرمانشاه
برگزاری مسابقات کاراته قهرمانی بانوان باشگاه‌های غرب کشوربه میزبانی کرمانشاه
به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مسابقات کاراته قهرمانی بانوان باشگاه‌های غرب کشور با حضور تیم‌هایی از استان‌های کرمانشاه، ایلام، کردستان و لرستان برگزار می‌شود. بر پایه این گزارش، در مسابقات کاراته قهرمانی بانوان باشگاه‌های غرب کشور، جمعاً ۲۰۴ کاراته کا در قالب ۱۰ تیم باهم به رقابت می‌پردازند. خبر جدید  افتتاح ۱۰۰ واحد بازسازی شده

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مسابقات کاراته قهرمانی بانوان باشگاه‌های غرب کشور با حضور تیم‌هایی از استان‌های کرمانشاه، ایلام، کردستان و لرستان برگزار می‌شود.

بر پایه این گزارش، در مسابقات کاراته قهرمانی بانوان باشگاه‌های غرب کشور، جمعاً ۲۰۴ کاراته کا در قالب ۱۰ تیم باهم به رقابت می‌پردازند.

خبر جدید  طرح تابستانی پلیس راهور برای جاده ها

گفتنی است که از استان کرمانشاه پنج تیم در مسابقات کاراته قهرمانی بانوان باشگاه‌های غرب کشور حضور دارند و این برای اولین بار است که استان کرمانشاه میزبان این مسابقات منطقه‌ای می‌شود.

گفتنی است که بانوان کاراته کای کرمانشاهی امسال توانستند با درخشش در مسابقات انتخابی تیم ملی نسبت به سال‌های گذشته عملکرد بهتر و مطلوب‌تری داشته باشند و موقعیت میزبانی مسابقات کاراته قهرمانی بانوان باشگاه‌های غرب کشور به‌عنوان نقطه عطف مثبتی برای ورزش کاراته کرمانشاه محسوب می‌گردد.

خبر جدید  برگزاری همایش شورای عالی بسیج عشایری استان کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه