9:44:23 - یکشنبه 4 مارس 2018
برگزاری نشست‌ تخصصی “کوثرانه زیستن” در دانشگاه‌های کرمانشاه
برگزاری نشست‌ تخصصی “کوثرانه زیستن” در دانشگاه‌های کرمانشاه
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه خبر داد‌‌: مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه از برگزاری نشست تخصصی و فرهنگی “کوثرانه زیستن”در سطح دانشگاه‌های کرمانشاه و ویژه بانوان بسیجی و دانشجویان با هدف ترویج زندگی ایرانی و اسلامی در جامعه خبر داد. مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه از برگزاری برنامه فرهنگی “کوثرانه زیستن” سازمان بسیج دانشجویی

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه خبر داد‌‌:

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه از برگزاری نشست تخصصی و فرهنگی “کوثرانه زیستن”در سطح دانشگاه‌های کرمانشاه و ویژه بانوان بسیجی و دانشجویان با هدف ترویج زندگی ایرانی و اسلامی در جامعه خبر داد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه از برگزاری برنامه فرهنگی “کوثرانه زیستن” سازمان بسیج دانشجویی استان با هدف ترویج زندگی ایرانی و اسلامی در جامعه خبر داد.

 

صلاح الدین قره تپه خاطرنشان کرد: این مراسم فرهنگی در سطح مراکز دانشجویی با موضوع ترویج و آموزش سبک زندگی ایرانی و اسلامی است، همچنین دانشجویان با صبر و استقامت ائمه اطهار به ویژه در زندگی حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(س) آشنا شده و زمینه‌ساز ترویج ازدواج سالم و زندگی اسلامی برای بانوان دانشجو فراهم شود.

خبر جدید  برگزاری نشست مشترک هم اندیشی بسیج دانشجویی دانشگاه ها در اسلام آبادغرب

 

وی با اشاره به اینکه مراسم “کوثرانه زیستن” هر ساله در سطح دانشگاه‌های استان کرمانشاه برگزار می‌شود، ادامه داد: طی هفته‌جاری در چهار مرکز آموزشی دانشگاه‌های ویژه بانوان، این مراسم فرهنگی با حضور اساتید برجسته مسائل مذهبی و اخلاقی در دستور کار قرار گرفته است.

 

وی با اشاره به برگزاری نخستین مراسم “کوثرانه زیستن” هفته‌جاری با حضور دانشجویان بسیجی و اصحاب فرهنگ و هنر،‌ در دانشگاه علمی فرهنگیان با حضور استاد سیدامین موسوی و با موضوع آثار عفاف و حجاب برای بانون دانشجو برگزار می‌شود، یادآور شد: این برنامه فرهنگی نیز  با رویکرد ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی در دانشگاه فنی دختران (خوابگاه ریحانه) با استفاده از تجارب بانو “زهرا جانجانی”‌ از اساتید اخلاق و مسائل دینی در کرمانشاه برگزار می‌شود.

خبر جدید  برگزاری "سوگواره یاس نبوی" در 22 بقعه شاخص کرمانشاه

 

قره‌تپه با بیان اینکه ادامه برنامه فرهنگی و نشست تخصصی “کوثرانه زیستن” در دانشگاه صنعتی، دانشگاه آزاد اسلامی و علوم پزشکی شهر کرمانشاه در هفته‌جاری برگزار می‌شود، افزود: این ویژه برنامه‌ها در طول سال‌های قبل در سایر شهرستان‌ها نیز برگزار شده است و هدف اصلی آن ترویج فرهنگ دینی و سبک زندگی ایرانی و اسلامی است.

خبر جدید  برگزاری یادواره شهدای دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه