16:19:05 - یکشنبه 25 فوریه 2018
برگزاری نشست دینی در دالاهو
برگزاری نشست دینی در دالاهو
گروه معارف: گفتمان دینی با موضوع اخلاق و اشاعه مبانی قرآنی در شهرستان دالاهو برگزار شد. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، نشست گفتمان دینی در دبیرستان فاطمیه دالاهو باحضور دانش‌آموزان این مرکز برگزار شد.حجت‌الاسلام نوروزی، امام جمعه دالاهو در این برنامه با اشاره به اینکه امروز بیش از هر زمان دیگر به تربیت درست جوانان

گروه معارف: گفتمان دینی با موضوع اخلاق و اشاعه مبانی قرآنی در شهرستان دالاهو برگزار شد.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، نشست گفتمان دینی در دبیرستان فاطمیه دالاهو باحضور دانش‌آموزان این مرکز برگزار شد.
حجت‌الاسلام نوروزی، امام جمعه دالاهو در این برنامه با اشاره به اینکه امروز بیش از هر زمان دیگر به تربیت درست جوانان و نوجوانان نیازمندیم، گفت: خلا رفتاری و اخلاقی می‌تواند زمینه انحراف جوانان را به سوی دشمن فراهم کند.
وی افزود: امروز باتوجه به ظهور آثار مدرنیته و تجدد پاره‌ای از آثار و رفتارهای غربی وارد جامعه اسلامی شده و لذا باید آگاهانه به مقابله با آن‌ها بپردازیم و برای این کار باید به قرآن و اهل‌بیت(ع) مراجعه کنیم.
حجت‌الاسلام نوروزی تصریح کرد: مدارس یکی از بهترین بسترها برای آموزش و اشاعه مبانی قرآنی است.
وی اظهار کرد: قرآن دقیق‌ترین برنامه زندگی انسان‌ها است و هدف باید اشاعه فرهنگ قرآنی باشد.
امام جمعه دالاهو گفت: قرآن تأثیرات مهمی بر باورهای دینی دانش‌آموزان ما دارد.
حجت‌الاسلام نوروزی گفت: سبک زندگی اسلامی را با قرآن می‌توان ترویج داد و از این طریق می‌توانیم با شبیخون فرهنگی مبارزه کنیم.
وی افزود: آموزش قرآن باید از اهداف اصلی تحصیل دانش‌آموزان باشد همانگونه که مقام معظم رهبری بر این موضوع تأکید دارند که باید فرهنگ قرآنی را در جوانان نهادینه کنیم.
یادآور می‌شود، درپایان نماز ظهر و عصر به امامت حجت‌الاسلام نوروزی، امام جمعه شهرستان دالاهو در دبیرستان فاطمیه اقامه شد.
انتهای پیام/

خبر جدید  قصرشیرین لرزید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه