19:06:08 - یکشنبه 4 فوریه 2018
برگزاری نشست روشنگری در کنگاور
برگزاری نشست روشنگری در کنگاور
نشست روشنگری تحت عنوان جریان شناسی به همت حوزه مقاومت بسیج خواهران سپاه ناحیه کنگاور در سال علامه طباطبایی شهرستان برگزار گردید. به گزارش خبرگزاری بسیج از کنگاور، نشست روشنگری تحت عنوان جریان شناسی به همت حوزه مقاومت بسیج خواهران سپاه ناحیه کنگاور در سال علامه طباطبایی شهرستان برگزار شد.   حجت الاسلام رحمان صابری

نشست روشنگری تحت عنوان جریان شناسی به همت حوزه مقاومت بسیج خواهران سپاه ناحیه کنگاور در سال علامه طباطبایی شهرستان برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کنگاور، نشست روشنگری تحت عنوان جریان شناسی به همت حوزه مقاومت بسیج خواهران سپاه ناحیه کنگاور در سال علامه طباطبایی شهرستان برگزار شد.

 

حجت الاسلام رحمان صابری از اساتید حوزه و دانشگاه در این نشست به سبک زندگی ائمه اطهار و خصوصا فاطمه زهرا(س) اشاره داشت و اظهار کرد: درس بزرگی که ائمه به ما دادند انتخاب درست در مواقع حساس است.

خبر جدید  نیروی انتظامی نباید تضعیف شود

 

وی افزود: همانطور که حضرت فاطمه(س) در اوج خفقان و فشارهای حکومتی همراه و پشتیبان امام خود بود و جان خود را در این راه گذاشت ما نیز باید راه ولایت را بشناسیم و پیرو آن باشیم.

 

وی انتخاب متعصبانه و یا از روی ترس را کار منافقان دانست و گفت: طول تاریخ اسلام حکایت های زیادی از افراد چابلوس و منافق دارد که در مواقع حساس پشت امام زمان خود را خالی کردند و اسلام را به پرتگاه کشاندند.

خبر جدید  دنیا دار تزاحم است /زلزله‌زده‌ها صبوری پیشه کنند

 

وی در بخش دیگری از سخنان به حضور زن در جامعه اشاره داشت و گفت: همانطور که در قرآن و احادیث شاهد هستیم حضور زن در جامعه به هیچ وجه منع نشده اما ملاک هایی را قرار داده اشت.

 

حجت الاسلام صابری افزود: ملاک اسلام برای حضور زن در جامعه حفظ حجاب و عفت است که متاسفانه امروز این موضوع به چالش کشیده شده است.

خبر جدید  مدیران کم‌کاردر استان کرمانشاه عوض می‌شوند

 

وی ادامه داد: حضور زن در جامعه همچون حضور حضرت فاطمه(س) در برابر حاکمان آن زمان و ایراد سخنرانی در برابر آنها بود که به نحوی با محارم خود حضور می یافت که کسی قامت ایشان را تشخیص نمیداد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه