22:56:49 - جمعه 2 فوریه 2018
برگزاری نشست روشنگری فصلی در سپاه ناحیه عشایری
برگزاری نشست روشنگری فصلی در سپاه ناحیه عشایری
نشست روشنگری فصلی با موضوع بسیج، اقتصاد مقاومتی و اشتغال به همت فرهنگی اجتماعی حوزه حضرت فاطمه(س) سپاه ناحیه عشایری در مسجد قمر بنی هاشم (ع) بخش سر فیروز آباد کرمانشاه برگزار گردید. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه، به همت فرهنگی اجتماعی حوزه حضرت فاطمه (س) سپاه ناحیه عشایری، نشست

نشست روشنگری فصلی با موضوع بسیج، اقتصاد مقاومتی و اشتغال به همت فرهنگی اجتماعی حوزه حضرت فاطمه(س) سپاه ناحیه عشایری در مسجد قمر بنی هاشم (ع) بخش سر فیروز آباد کرمانشاه برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه، به همت فرهنگی اجتماعی حوزه حضرت فاطمه (س) سپاه ناحیه عشایری، نشست روشنگری فصلی با موضوع بسیج، اقتصاد مقاومتی و اشتغال با سخنرانی حجت الاسلام خضری در مسجد قمر بنی هاشم(ع) بخش سر فیروزآباد برگزارگردید.

خبر جدید  اجرای طرح تاکسی گردشگری کرمانشاه با اجرای تورهای یک‌روزه رایگان در نوروز ۹۷

 

در این برنامه حجت الاسلام محمد جواد خضری ضمن اشاره به پیوند عمیق میان بسیج و انقلاب اظهار داشت: نام بسیج با انقلاب، اسلام، امام، ولایت فقیه، ایثار، شجاعت و شهامت آمیخته است و حسب فرمایش امام خامنه ای دامت عمره بسیج یعنی نیروی کار آمد کشور در همه میدانها.

 

وی گفت: بسیج یکی از میدانها جبهه اقتصادی و عرصه ی اقتصاد مقاومتی است. اقتصاد مقاومتی دربرابر ریاضت اقتصادی می آید و مفهومش این است که ما باید علاوه بر اینکه ضروریات زندگی خود را مصرف می کنیم اولا: اسراف وتبذیر را از زندگیمان برای همیشه حذف کنیم ثانیا: به گونه ای زندگی کنیم که محیط زیستمان سالم بماند. ثالثا دراقتصاد معیشتی خود در طول زندگی غیرت و تعصب ملی داشته باشیم از مصرف کالای خارجی بپرهیزیم و ازتولید ملی حمایت کنیم.

خبر جدید  اجرای بیش از 100 برنامه بمناسبت دهه فجر در اسلام آباد غرب

 

وی گفت: اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی برای از بین بردن بیکاری را مدنظر دارد و اسلام چنین اقتصادی را همراه با رقابت سالم می پسندد وچنین اقتصادی است که باعث پیشرفت جامعه و باعث حمایت از نیروی کار و درنتیجه باعث استقلال سیاسی اجتماعی هر نظام سیاسی می شود.

خبر جدید  برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه امام خمینی (ره) کرمانشاه

 

 

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه