12:08:12 - شنبه 3 فوریه 2018
برگزاری نشست مدیران منطقه غرب کشور در کرمانشاه
برگزاری نشست مدیران منطقه غرب کشور در کرمانشاه
گروه فعالیت‌های قرآنی: معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه از برگزاری نشست مدیران کل ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف و امور خیریه منطقه غرب و جنوب غرب کشور در خصوص برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن خبر داد. محسن کرمیان، معاون قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در گفت‌وگو

گروه فعالیت‌های قرآنی: معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه از برگزاری نشست مدیران کل ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف و امور خیریه منطقه غرب و جنوب غرب کشور در خصوص برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن خبر داد.

محسن کرمیان، معاون قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، گفت: باحضور مدیران کل و یا معاونین قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران کل و یا رؤسای مراکز قرآنی اوقاف و امور خیریه ۵ استان همجوار«کردستان، خوزستان، لرستان، همدان و ایلام» نشست آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در کرمانشاه برگزار می‌شود.
وی افزود: با توجه به اتمام زمان ثبت‌نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در سراسر کشور نشست مذکور با حضور مدیران‌کل و معاونین و روسای مراکز قرآنی ۵ استان همجوار ۱۶ بهمن‌ماه در اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.
انسجام فعالیت‌ سازمان و نهادهای قرآنی
کرمیان تصریح کرد: رفع مشکلات و ابهامات احتمالی برگزاری آزمون دهم اسفندماه از مهم‌ترین اهداف برپایی این نشست است.
معاون قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه اظهار کرد: این آزمون به‌همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف با هدف تقویت وحدت و انسجام برنامه‌ها و فعالیت‌های سازمان‌ها و نهادهای قرآنی در استان کرمانشاه برگزار می‌شود.
وی گفت: از جمله مهم‌ترین اهداف برگزاری این آزمون سنجش و ارزیابی کمی و کیفی عملکرد آموزشی مؤسسات و مراکز قرآنی و استانداردسازی و جهت‌دهی آموزش‌های قرآن و عترت در مؤسسات و مراکز قرآنی است.

خبر جدید  تدارک ویژه برنامه‌های سالروز ارتحال امام(ره) در کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه