13:34:09 - دوشنبه 26 فوریه 2018
برگزاری نشست کارگروه تعمیق باورهای دینی استان کرمانشاه
برگزاری نشست کارگروه تعمیق باورهای دینی استان کرمانشاه
گروه معارف: رئیس کارگروه تعمیق باورهای دینی و رفع شبهات جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه از برگزاری نشست کارگروه تعمیق باورهای دینی در کرمانشاه خبر داد و گفت: این نشست به لزوم توسعه و تعمیق باورهای دینی و مسائل معنوی و ارزشی می‌پردازد. افسانه تیرانداز، رئیس کارگروه تعمیق باورهای دینی و رفع شبهات جمعیت بانوان

گروه معارف: رئیس کارگروه تعمیق باورهای دینی و رفع شبهات جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه از برگزاری نشست کارگروه تعمیق باورهای دینی در کرمانشاه خبر داد و گفت: این نشست به لزوم توسعه و تعمیق باورهای دینی و مسائل معنوی و ارزشی می‌پردازد.

افسانه تیرانداز، رئیس کارگروه تعمیق باورهای دینی و رفع شبهات جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، از برگزاری نشست کارگروه تعمیق باورهای دینی باحضور بانوان عضو این کارگروه در کرمانشاه در روز ۱۰ اسفند خبر داد.
وی افزود: این نشست به توسعه و تعمیق باورهای دینی، مسائل معنوی و ارزشی می‌پردازد.
تیرانداز تصریح کرد: در کارگروه یاد شده مهم‌ترین عوامل بازدارنده معضلات، ناهنجاری‌ها و فساد در جامعه بررسی و بر تقویت ارزش‌ها، معرفت دینی و تربیت دینی، تعمیق مبانی فکری و اخلاقی به‌ویژه در بین خانواده‌ها تأکید خواهد شد.
اختصاص اعتبار ویژه برنامه‌ریزی در حوزه بانوان
رئیس کارگروه تعمیق باورهای دینی و رفع شبهات جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه اظهار کرد: در این نشست همچنین ایده‌های اعضاء مطرح و راه‌کارهای اجرایی شدن ایده‌ها بررسی می‌شود.
وی گفت: اعضاء جمعیت بانوان فرهیخته راه‌کارهای فرهنگ‌سازی تربیتی، تعمیق باورهای دینی و اعتقادی بانوان را بررسی و ارتقاء سطح آگاهی آنان به مسائل پیرامونی را تبیین می‌کنند.
تیرانداز افزود: تصمیم‌گیری در خصوص طرح‌ها و برنامه‌های حوزه بانوان باید با دقت و حساسیت بیشتر تدوین و پیگیری شود.
دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه در پایان تأکید کرد: با توجه به ضرورت‌های حوزه بانوان باید برنامه‌های این حوزه برنامه‌ریزی و درخصوص آن تصمیم‌گیری شود همچنین اختصاص اعتبار در این زمینه ضروری است.
انتهای پیام/

خبر جدید  آغاز نمایشگاه سراسری صنایع دستی در کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه