13:29:36 - یکشنبه 4 فوریه 2018
برگزاری هفتمین همایش ملی غدیرپژوهی در استان کرمانشاه
برگزاری هفتمین همایش ملی غدیرپژوهی در استان کرمانشاه
به گزارش خبرنگار مهر، بهروز همتی امروز یکشنبه در نشست هماهنگی همایش ملی غدیرپژوهی که در دفتر امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، از برگزاری هفتمین همایش ملی غدیر پژوهی و پنجمین همایش نجات بخشی و آینده جهان خبر داد و اظهار داشت: این همایش ها در روزهای هفتم و هشتم اسفند ماه ۹۶ در تالار

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز همتی امروز یکشنبه در نشست هماهنگی همایش ملی غدیرپژوهی که در دفتر امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، از برگزاری هفتمین همایش ملی غدیر پژوهی و پنجمین همایش نجات بخشی و آینده جهان خبر داد و اظهار داشت: این همایش ها در روزهای هفتم و هشتم اسفند ماه ۹۶ در تالار انتظار برگزار خواهد شد.

خبر جدید  خرید کالای ایرانی دفاع از امنیت اقتصادی کشور است

دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر استان کرمانشاه ابراز داشت: در این همایش حجت الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران و حجت الاسلام محسن قرائتی رییس ستاد اقامه نماز حضور خواهند داشت.

وی این همایش را مقاله محور معرفی کرد و گفت: فراخوان جهت شرکت در این همایش از شهریور امسال آغاز و تا ۱۵ بهمن ادامه داشت و مقالات ارسالی به جشنواره از این تاریخ مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

خبر جدید  مرکز ترانزیت بین‌المللی افتتاح شد

همتی اذعان داشت: پس از بررسی مقالات طی ۳ مرحله و توسط اساتید برجسته مقالات برتر انتخاب شده و علاوه بر اهدای هدایا به نفرات برتر مقاله آنها در قالب کتاب به چاپ خواهد رسید.

وی در ادامه از ساخت مجتمع غدیر شناسی خبر داد و افزود: در حال حاضر برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت گرفته و منتظریم که با کمک خیرین و تملک زمین ساخت این مکان را آغاز کنیم.

خبر جدید  رسانه‌ها ظرفیت بزرگی برای توسعه کرمانشاه هستند

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه