10:51:35 - جمعه 16 فوریه 2018
برگزاری گردهمایی سیاسی کارکنان سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه
برگزاری گردهمایی سیاسی کارکنان سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه
گردهمایی سیاسی کارکنان سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه، با حضور کارکنان این ناحیه در محل نمازخانه سپاه ناحیه عشایری برگزار گردید. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه، گردهمایی سیاسی کارکنان سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه، با حضور کارکنان این رده در محل نمازخانه سپاه  ناحیه عشایری برگزار شد. خبر جدید  برگزاری “سوگواره یاس

گردهمایی سیاسی کارکنان سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه، با حضور کارکنان این ناحیه در محل نمازخانه سپاه ناحیه عشایری برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه، گردهمایی سیاسی کارکنان سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه، با حضور کارکنان این رده در محل نمازخانه سپاه  ناحیه عشایری برگزار شد.

خبر جدید  برگزاری نشست روشنگری فصلی در سپاه ناحیه عشایری

در این برنامه رجبی، یکی از عوامل اساسی و مهم پیروزی انقلاب اسلامی را رهبری مدبرانه حضرت امام (ره) دانست که شجاعانه با تبعیت راه ائمه (ع) و قرآن کریم انقلاب را به سرمنزل مقصود رساند.

 

وی در ادامه گفت: دشمن به دنبال توطئه در جهت ضربه زدن به دشمن از طریق منافقین و ضد انقلاب و افراد ناآگاه است ولی به حضور پرشور مردم در تمام عرصه ها و رهبری آگاهانه مقام عظمای ولایت(مد ظله العالی)  تمامی توطئه های دشمن خنثی خواهد شد.

خبر جدید  برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات قرآن وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه