8:21:18 - دوشنبه 26 فوریه 2018
برگزاری یادواره شهدای دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
برگزاری یادواره شهدای دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
یادواره شهدای دانشجویی در آمفی تئاتر بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه و با حضور فرمانده قرارگاه نجف اشرف برگزار گردید. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، مراسم یادواره شهدای دانشجو با حضور سردار عظیمی فرمانده ارشد قرارگاه نجف اشرف استان کرمانشاه، سرهنگ قره تپه مسئول بسیج دانشجویی استان، دکتر منصوری رئیس بسیج جامعه پزشکی استان،

یادواره شهدای دانشجویی در آمفی تئاتر بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه و با حضور فرمانده قرارگاه نجف اشرف برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، مراسم یادواره شهدای دانشجو با حضور سردار عظیمی فرمانده ارشد قرارگاه نجف اشرف استان کرمانشاه، سرهنگ قره تپه مسئول بسیج دانشجویی استان، دکتر منصوری رئیس بسیج جامعه پزشکی استان، دکتر غلامی معاون فرهنگی دانشجویی و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دانشجویان و خانواده های شهدای هشت سال دفاع مقدس برگزار شد.

 

سخنرانی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، راویتگری از هشت سال دفاع مقدس، مداحی و نوحه سرایی و… از برنامه های این یادواره بود.

خبر جدید  آمار مصدومان زلزله تازه‌آباد به 156 نفر رسید

 

سردار عظیمی، فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه یادواره‌های شهدا را فرصتی برای تجدید بیعت با شهیدان سرفراز انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و بویژه تبیین اندیشه های  آنها دانست و اظهار داشت: باید در هر زمان فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و در بین نسل های آینده نهادینه و تاکید شود.

 

فرمانده قرارگاه نجف اشرف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را از مسئولیت‌های فرهنگی تمام نهادها برشمرد و گفت: برگزاری یادواره شهدای دانشجو نیز در این راستا و در جهت ترویج این فرهنگ غنی برای نسل جوان و دانشگاهی است.

خبر جدید  زلزله 5.9 ریشتری کرمانشاه را لرزاند

 

وی الگوگیری از تفکرات ناب شهدا و ارزش های معنوی جبهه و جنگ و نیز دفاع از آرمان های اسلامی را ضرورت مستمر برشمرد و یادآور شد: تأسی از پیام شهدا، تبیین راه و منش شهیدان و قراردادن آن به عنوان الگوی رفتاری اجتماعی کمترین وظیفه ما در برابر ایثارگری شهدای ایران اسلامی است.

 

سردار عظیمی بیان داشت: وظیفه امروز ما را در قبال شهدا بسیار سنگین است چرا كه شهدا در وصیت خود دفاع از اسلام، انقلاب و تبعیت از ولایت‌فقیه را به‌صورت ویژه مورد تأکید قرار داده اند و اگر آن‌ها امروز در میان ما بودند خودشان آن‌ها را عملیاتی می‌کردند و ما نیز باید تمام حرف‌های آنان را در زندگی فردی و اجتماعی خود اجرایی کنیم.

خبر جدید  برگزاری پنجمین جشنواره فیلم "سکانس بیداری" در کنگاور

 

گفتنی است، برگزاری یادواره‌های شهدا و مراسم‌هایی با نام و یاد شهدا بهترین بستر برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و پرداختن به آرمان‌ها و اهداف شهدا است.

 

در پایان مراسم نیز از خانواده شهید مسعود امیری (دانشجوی رشته پزشکی) تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه