14:20:27 - جمعه 16 فوریه 2018
برگزاری ۷ گفتمان دینی با موضوع سبک زندگی قرآنی در صحنه
برگزاری ۷ گفتمان دینی با موضوع سبک زندگی قرآنی در صحنه
گروه فعالیت‌های قرآنی- با هدف الگو قرار دادن سبک زندگی اسلامی و قرآنی ۷ گفتمان دینی با موضوع «سبک زندگی قرآنی» در شهرستان صحنه برگزار شده است. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، ضرورت الگو قرار دادن سبک زندگی اسلامی در خانواده به‌عنوان اولین کانون رشد افراد در رفتار و میزان موفقیت آنان در جامعه تأثیر

گروه فعالیت‌های قرآنی- با هدف الگو قرار دادن سبک زندگی اسلامی و قرآنی ۷ گفتمان دینی با موضوع «سبک زندگی قرآنی» در شهرستان صحنه برگزار شده است.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، ضرورت الگو قرار دادن سبک زندگی اسلامی در خانواده به‌عنوان اولین کانون رشد افراد در رفتار و میزان موفقیت آنان در جامعه تأثیر بسزایی دارد.
همچنین سبک زندگی به مجموعه رفتارها و الگوهای هر فرد که معطوف به ابعاد هنجاری و معنایی زندگی اجتماعی است اطلاق و نشان‌دهنده کیفیت نظام باورها و کنش‌های فرد است.
رضا شریفی‌راد، کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی صحنه با اشاره به اهمیت موضوع سبک زندگی اسلامی و قرآنی، گفت: خانواده موجب شکل‌گیری شخصیت فرد و به‌طبع تأثیرپذیری او در جامعه خواهد شد.
وی افزود: اولین کانون رشد هر فرد در جامعه خانواده است چراکه این کانون در رفتار و میزان موفقیت تأثیر زیادی دارد.
شریفی‌راد به تعیین سبک زندگی خانواده اشاره و اظهار کرد: سبک زندگی با توجه به ارائه قوانین در خانواده به تصمیم‌گیری درست منتهی می‌شود.
این کارشناس تصریح کرد: در خانواده‌ای که به شیوه سبک زندگی اسلامی اداره می‌شود هر یک از اعضا در رقابتی سازنده برای پیشرفت خود و دیگر اعضا خانواده تلاش می‌کنند.
وی در پایان به برگزاری ۷ گفتمان دینی با موضوع سبک زندگی قرآنی در شهرستان صحنه اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۷ گفتمان با موضوع سبک زندگی قرآنی در مساجد، مدارس و دانشگاه آزاد اسلامی واحد صحنه به همت روحانیون مستقر و طرح هجرت در این شهرستان برگزار شده است.
انتهای پیام/

خبر جدید  شناسایی جسد مجهول الهویه زلزله در سرپل ذهاب

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه