11:20:48 - یکشنبه 11 اکتبر 2020
بستری ۱۵۰ نفر با علائم مشکوک به کرونا در کرمانشاه
بستری ۱۵۰ نفر با علائم مشکوک به کرونا در کرمانشاه
کرمانشاه- رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از بستری ۱۵۰ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه طی شبانه‌روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی محمدی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۴۵ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان بستری شدند که جمع موارد مثبت بستری به پنج هزار و ۱۰۱ نفر رسید و هم‌اکنون ۵۵۵ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند. وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۸ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۱۶ هزار و ۶۵۵ نفر رسید. رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان هفت نفر است که از این تعداد سه مورد فوت مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

خبر جدید  کاهش ۱.۲میلیونی مراجعات به تامین اجتماعی کرمانشاه با اجرا طرح۳۰۷۰

محمدی درباره سایر جان باختگان گفت: در شبانه روز گذشته در شهرستان‌های اسلام آباد غرب، سنقر و کلیایی، جوانرود و قصرشیرین هر کدام یک نفر در اثر ابتلاء به کرونا جان خود را از دست دادند. وی گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۶۹۳ نفر رسید. محمدی تصریح کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان ۱۴ هزار و ۲۰۶ نفر بستری و ۱۲ هزار و ۹۶۵ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند. گفتنی است، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۰ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۱۲۳ نفر نیز از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است. کد خبر ۵۰۴۵۳۳۳
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  پیشرفت ۶۵ درصدی زیرسازی پروژه راه‌آهن کرمانشاه- اسلام‌آبادغرب
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه