13:32:57 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
بسته بودن مرزخسروی تجارت استان کرمانشاه را با مشکل مواجه کرده است
بسته بودن مرزخسروی تجارت استان کرمانشاه را با مشکل مواجه کرده است
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما امروز چهار شنبه در نشست رئیس و دیگر مسئولان کشوری و استانی اتاق بازرگانی اظهار داشت: متاسفانه استان کرمانشاه بالاترین رتبه بیکاری در کشور را دارد  و بر جمعیت بیکاران روز به روز افزوده می شود. وی با بیان اینکه بسیاری از واحد های تولیدی استان دچار

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما امروز چهار شنبه در نشست رئیس و دیگر مسئولان کشوری و استانی اتاق بازرگانی اظهار داشت: متاسفانه استان کرمانشاه بالاترین رتبه بیکاری در کشور را دارد  و بر جمعیت بیکاران روز به روز افزوده می شود.

وی با بیان اینکه بسیاری از واحد های تولیدی استان دچار مشکلات و خسارات زیادی شده اند، گفت: متاسفانه اراده ای برای برطرف شدن مشکلات تولید دیده نمی شود که می توان به تعطیلی  کارخانه های تولید خوراک دام و طیور استان اشاره کرد.

خبر جدید  مسئولان کرمانشاه نقشی درموفقیتم نداشتند/لژیونرشدن بدون حجاب؛هرگز!

وی افزود: متاسفانه مرز خسروی نیز که مهمترین گمرک غرب کشور محسوب می شود نیز تقریبا تعطیل است و این سبب شده که تجارت استان کرمانشاه که قدمتی دیرینه دارد با مشکلات زیادی همراه باشد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: مشکلات واحد های تولیدی و تجاری استان کرمانشاه بسیار است  و نیازمند یک همت استانی و حمایت مسوولان کشوری است.

خبر جدید  تشکیل جلسات قرآنی منازل در شهر کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه