7:22:45 - سه‌شنبه 11 آگوست 2020
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی برای کمک به آسیب‌دیدگان حادثه بیروت اعلام آمادگی کرد
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی برای کمک به آسیب‌دیدگان حادثه بیروت اعلام آمادگی کرد
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در نامه‌ای پیرامون حادثه انفجار در بیروت نوشت: آمادگی خود جهت کمک به مردم و آسیب‌دیدگان حادثه بیروت را اعلام می‌داریم.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در نامه‌ای پیرامون حادثه انفجار در بیروت نوشت: تا آخرین لحظات در کنار ملت شریف لبنان خواهیم بود و آمادگی خود جهت کمک به مردم و آسیب دیدگان حادثه بیروت را اعلام می‌داریم.

در این نامه آمده است:
در پی حادثه دردناک عصر روز سه شنبه بیروت که ویرانی و خسارات زیادی را به دنبال داشت متاسفانه شاهد کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از شهروندان بیروتی نیز بودیم.
لبنان کشور سختی‌ها و رنج‌ها در این چند سال توانست با صبر و مقاومت همچون مردم ایران در مقابل سیاست‌های خصمانه و فشار‌های نا جوانمردانه کشور‌های سلطه گر غربی که در راس آن‌ها آمریکای جهانخوار و رژیم جعلی و منحوس صهیونیستی قرار دارد و همچنین دشمنان داخلی خود بایستد و شکست مفتضحانه آن‌ها را در منطقه رقم بزند که این امر منجر به شادی و ایجاد نور امید در دل تمامی آزادگان و مسلمانان جهان که به دنبال مقابله با سلطه بیگانگان بر کشور خود می‌باشند شد.
در حادثه‌ی غمناک بیروت قطع به یقین دست کشور‌هایی که به دنبال انتقام و جبران شکست‌های خود در منطقه بودند آشکار خواهد شد و لحظه‌ای از مکر و حیله خود برای ضربه زدن به مردم لبنان و سوء استفاده از حادثه پیش آمده جهت سلطه خود بر لبنان دست بر نخواهند داشت، اما واضح است همچون همیشه مردم مقاوم لبنان با اتحاد و عدم اعتماد به غربی‌ها جواب سخت و دندان شکنی را در ازای نقشه‌های شوم خود خواهند گرفت و به گفته مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای صبر مردم لبنان در این حادثه برگ زرین دیگری را در تاریخ لبنان بر جای خواهد گذاشت.
با توجه به حادثه رخ داده در بیروت، بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه ضمن عرض تسلیت به مردم، دولت و جریان نهضت‌های مقاومت لبنان و با استعانت از دستورات دین مبین اسلام مبنی بر کمک به همنوعان و برادران دینی خود اعلام میداریم که تا آخرین لحظات در کنار ملت شریف لبنان خواهیم بود و آمادگی خود جهت کمک به مردم و آسیب دیدگان حادثه بیروت را اعلام میداریم. امید است که با یاری خداوند و ادامه مقاومت و مبارزه و اتحاد مسلمانان و تمامی آزادگان جهان هرچه سریعتر شاهد قطع دست بیگانگان و جهانخوران از کشورها، آزادگان و مسلمانان جهان و نابودی رژیم منحوس صهیونیستی خواهیم بود و آیه قرآنی فان حزب الله هم الغالبون را به وادی عمل خواهیم رساند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  ۶ کتاب در حوزه زلزله رونمایی شد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه