12:13:53 - شنبه 22 دسامبر 2018
بسیج سازندگی از تولیدات داخل استفاده کرده است
بسیج سازندگی از تولیدات داخل استفاده کرده است
مسئول سازمان بسیج سازندگی گفت: تمام مصالح استفاده شده در بازسازی و ساخت خانه‌های مناطق زلزله‌زده کرمانشاه از سیمان گرفته تا شیرآلات و حتی سیم‌های برق و کلید و پریز، تولیدات داخلی بودند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکزکرمانشاه سرهنگ محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی با بیان اینکه در جریان اقدامات یک سال گذشته بسیج سازندگی در مناطق زلزلهزده کرمانشاه، از اجناس و مصالح وارداتی استفاده نشد، گفت: تمام مصالح استفاده شده در بازسازی و ساخت خانههای مردم زلزلهزده کرمانشاه توسط بسیج سازندگی، از سیمان گرفته تا شیرآلات و حتی سیمهای برق و کلید و پریز، تولیدات داخلی بودند.
سرهنگ زهرایی افزود: این سازمان در اجرای پروژههایی که به دولت کمک میکند، هیچ سودی مادی نمیبرد.
وی افزود: از جمله اولویتهایی که برای جهادگرانی که به مناطق روستایی می‎روند تعریف شده این است که مردم آن مناطق را هم در زمینه اصلاح الگوی مصرف و هم در زمینه استفاده از کالاهای ایرانی، ترغیب و تشویق کنند.
سرهنگ محمد زهرایی با بیان اینکه کارگاههای کسب و کار خُرد خانگی و کارگاههای اشتغال روستایی که توسط بسیج سازندگی درکشور راه‎اندازی میشود با هدف کمک به تولید ناخالص ملی است، اظهار کرد: تمام پیگیری‎های ما بر این است که این محصولات به بازارهای کشور راه پیدا کنند.
منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  کشف ۱۰۵ راس دام قاچاق در سنقرو کلیایی
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه