15:12:30 - چهارشنبه 7 مارس 2018
بصیرت حافظ انسان در برابر هجمه‌های فرهنگی است
بصیرت حافظ انسان در برابر هجمه‌های فرهنگی است
گروه معارف- حسین‌آبادی نقش آموزه‌های دینی در ارتقاء بصیرت افراد را مهم دانست و گفت: افزایش بصیرت می‌تواند انسان را در برابر هجمه‌های فرهنگی محافظت کند. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، در راستای ایجاد آگاهی و ارتقاء بینش دانش‌آموزان گفتمان دینی با موضوع بصیرت صبح امروز در دبیرستان پویش شهرستان کنگاور برگزار شد.در این نشست

گروه معارف- حسین‌آبادی نقش آموزه‌های دینی در ارتقاء بصیرت افراد را مهم دانست و گفت: افزایش بصیرت می‌تواند انسان را در برابر هجمه‌های فرهنگی محافظت کند.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، در راستای ایجاد آگاهی و ارتقاء بینش دانش‌آموزان گفتمان دینی با موضوع بصیرت صبح امروز در دبیرستان پویش شهرستان کنگاور برگزار شد.
در این نشست جواد حسین‌آبادی، کارشناس برنامه با اشاره به نقش بصیرت در زندگی انسان، گفت: داشتن بصیرت سابقه‌ای به درازای حیات انسان دارد.
وی افزود: نقش آموزه‌های دینی در ارتقاء بصیرت افراد عاملی مهم در شیوه زندگی انسان است.

خبر جدید  بهره مندی ۴۵۲۷ کودک حاشیه نشین و روستایی کرمانشاه ازغذای گرم

بصیرت حافظ انسان در برابر هجمه‌های فرهنگی است
حسین‌آبادی با اشاره به برخی از عناصر بصیرت‌افزایی در انسان، تصریح کرد: مطالعه تاریخ اسلام و عبرت گرفتن از سرگذشت پیشینیان و تبعیت از فرمایش امامان معصوم(ع) از عناصر مهم بصیرت‌افزایی است.
بصیرت از ثمرات و آثار مستقیم تقوا و پرهیزگاری
کارشناس برنامه اظهار کرد: بصیرت به معنای دانایی، بینایی، بینایی دل، هوشیاری، زیرکی و یقین است.
وی گفت: عمل به آنچه که از دین فرا گرفته‌ایم به‌ویژه انجام واجبات و ترک محرمات که درجه‌ای از تقوا و پرهیزگاری است در کسب بصیرت و روشن‌بینی دینی تقش کلیدی دارد.
حسین‌آبادی افزود: اصولا بصیرت از ثمرات و آثار مستقیم تقوا و پرهیزگاری است.
کارشناس این برنامه گفت: بصیرت لازمه یک جوان انقلابی است و افزایش بصیرت می‌تواند انسان را در برابر هجمه‌های فرهنگی محافظت کند.

خبر جدید  انجام ۲۵ عملیات آبگرفتگی طی ۷۲ ساعت گذشته در کرمانشاه

بصیرت حافظ انسان در برابر هجمه‌های فرهنگی است
انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه