16:13:50 - دوشنبه 26 فوریه 2018
بصیرت نیاز امروز مردم برای رهایی از فریب دشمنان است
بصیرت نیاز امروز مردم برای رهایی از فریب دشمنان است
گروه سیاسی: امام جمعه پاوه با اشاره به گرفتاری کشورهای منطقه به نقشه سران آمریکایی برای ایجاد نفاق، گفت: مردم ما هر شب و روز نیاز به بصیرت دارند تا فریب این ترفندها را نخورند. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، ماموستا ملاقادر قادری، امام جمعه پاوه در همایش تکریم روحانیون با اشاره به گذشت چهار

گروه سیاسی: امام جمعه پاوه با اشاره به گرفتاری کشورهای منطقه به نقشه سران آمریکایی برای ایجاد نفاق، گفت: مردم ما هر شب و روز نیاز به بصیرت دارند تا فریب این ترفندها را نخورند.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، ماموستا ملاقادر قادری، امام جمعه پاوه در همایش تکریم روحانیون با اشاره به گذشت چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی ایران، گفت: برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این چهل سال خون‌های زیادی نثار شده و ایثارگری‌های بسیاری از سوی همه مردم برای حفظ ایران انجام شده است.
وی افزود: امروز قدرت جهانی و عوامل آن‌ها در منطقه به شیوه خاصی به جان مردم منطقه افتاده‌اند، شعار و کلمات ظاهری آن‌ها خوب و ملون است اما باطن مسموم و خطرناکی دارند.
ماموستا قادری به گرفتاری کشورهای منطقه به نقشه سران آمریکایی برای ایجاد نفاق نیز اشاره و اظهار کرد: مردم ما هر شب و هر روز نیاز به بصیرت دارند تا فریب ترفندها را نخورند.

خبر جدید  ‍ رانندگان فرودگاه شهید اشرفی به لباس فرم ملبس شدند

بصیرت نیاز امروز مردم برای رهایی از فریب دشمن است
امام جمعه پاوه تصریح کرد: آنچه را که ما امروز در یمن، عراق و سوریه می‌بینیم نتیجه نفاقی بود که اواخر سال ۵۹ کسینجر آن را ترسیم کرد و قرار بود ایران نیز گرفتار آن باشد که با هوشیاری مردم و به لطف الهی امروز ایران درگیر این مشکلات نیست.
ماموستا قادری درادامه به آمار طلاق و مشکلات آن اشاره و ضعف در حیطه کار فرهنگی را یادآور شد.
وی با بیان اینکه بعد از چهل سال از گذشت انقلاب روحانیت ما هنوز حقوق مناسبی و همینطور مکانی در شهرستان پاوه برای تجمع ندارد و سطح حقوق آن‌ها بسیار پایین است، گفت: در این عصر دشمن برای مردم و روحانیت کمین کرده ولذا مدارا با یکدیگر راه‌کار مقابله با این ترفند دشمنان است.
انتهای پیام/

خبر جدید  تکلیف مستأجرهای زلزله‌زده؛ کاش این ابهام تا زلزله بعد پاسخ بیابد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه