2:05:33 - سه‌شنبه 15 ژانویه 2019
بعثت کرمانشاه مقابل خیبر خرم آباد متوقف شد
بعثت کرمانشاه مقابل خیبر خرم آباد متوقف شد
کرمانشاه – ایرنا – هفته شانزدهم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور با تساوی بدون گل تیم های بعثت کرمانشاه و خیبر خرم آباد دنبال شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های بعثت و خیبر عصر امروز (دوشنبه) در ورزشگاه انقلاب کرمانشاه به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان ۹۰ دقیقه تلاش در نهایت ۲ تیم به تساوی صفر بر صفر رضایت دادند.
در این دیدار ۲ تیم حملات زیادی روی دروازه یکدیگر ترتیب دادند اما با بی دقتی بازیکنان خود و همچنین واکنش های خوب دروازبان حریف از رسیدن به گل باز ماندند.
تیم های بعثت و خیبر در حالی به تساوی بدون گل رسیدند که ۲ تیم به ترتیب برای صعود به رده های بالا و میانی جدول نیاز مبرمی به پیروزی در این دیدار و کسب سه امتیاز مسابقه داشتند.
تیم بعثت کرمانشاه با این تساوی ۲۰ امتیازی و با انجام ۱۴ مسابقه در مکان هفتم جدول رده بندی گروه دوم مسابقات لیگ دسته دوم قرار گرفت، خیبر نیز با ۱۵ مسابقه و ۱۸ امتیاز مکان دهم را به خود اختصاص داده است.
در این گروه تیم های آرمان گهر سیرجان با ۲۶ امتیاز، پاس همدان با ۲۴ امتیاز و نفت و گاز گچساران نیز با ۲۳ امتیاز از ۱۵ مسابقه خود در رده های اول تا سوم قرار دارند.
تیم بعثت کرمانشاه در هفته هفدهم روز سه شنبه هفته آینده دوم بهمن در سیرجان باید به مصاف آرمان گهر صدرنشین گروه برود.
مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور امسال با حضور ۲۶ تیم در ۲ گروه ۱۳ تیمی برگزار می شود و تیم های برتر هر گروه به رقابت های لیگ دسته اول فصل آینده صعود می کنند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  مدرسه روستای «دول الیاس» در سرپل ذهاب به بهره برداری رسید


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه