11:34:11 - یکشنبه 6 ژانویه 2019
بهره‌مندی ۹۰ درصد جمعیت شهری کرمانشاه از گاز طبیعی
بهره‌مندی ۹۰ درصد جمعیت شهری کرمانشاه از گاز طبیعی
کرمانشاه_مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از بهره‌مندی ۹۰ درصد جمعیت شهری استان کرمانشاه از گاز طبیعی خبر داد.

سیروس شهبازی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پیش از انقلاب هیچ یک از مناطق شهری و روستایی در استان کرمانشاه از نعمت گاز طبیعی بهره مند نبودند و سوخت مورد نیاز را به سختی تهیه می‌کردند.

وی افزود: پس از انقلاب در اقصی نقاط کشور به ویژه مناطق محروم گازرسانی در دستور کار قرار گرفت و از سال ۷۲ گازرسانی از شهرستان کنگاور و صحنه آغاز شد و تاکنون ۹۰ درصد جمعیت شهری استان کرمانشاه از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

خبر جدید  تسهیلات اشتغال تنها به عشایر کوچ‌رو پرداخت می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با بیان اینکه ۳۸ شهر در استان کرمانشاه که۹۹.۳ درصد جمعیت شهری را شامل می‌شود از گاز طبیعی بهره‌مند هستند، بیان کرد: چهار شهر نوسود، نودشه، ازگله و ریجاب از مجموع نقاط شهری استان کرمانشاه باقی مانده که عملیات گازرسانی به آنها نیز در دست اقدام است.

وی تصریح کرد: در حوزه روستایی ۱۲۰ روستا که ۶۲ درصد جمعیت روستاییان را تشکیل داده از خدمات گاز بهره مند شدند و تا پایان دو سال آینده همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان کرمانشاه به گاز شهری گاز متصل خواهند شد.

خبر جدید  قدرت فلسطینی‌ها دلیل روی آوردن استکبار به «معامله قرن» است

شهبازی با بیان اینکه با گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار ۹۰ درصد روستاهای استان کرمانشاه از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد، گفت:۱۳۰۰ صنعت کوچک و بزرگ هم اعم از نیروگاه‌ها، کارخانه‌های سیمان و پتروشیمی وصنایع به شبکه گاز متصل هستند.

به گفته شهبازی، استفاده از سوخت ارزان‌قیمت و آلودگی کمتر از جمله دستاوردهای استفاده از گاز طبیعی است.

خبر جدید  بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه پایان یافته است

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه بیان کرد: در صدد هستیم گازرسانی به نقاط شهری و روستایی را با سرعت بیشتر در دستور کار قرار دهیم.

کد خبر ۴۵۰۵۱۲۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه