15:15:18 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
بهره‌مندی ۱۰۰۰ نفر از محافل قرآنی شهرستان صحنه
بهره‌مندی ۱۰۰۰ نفر از محافل قرآنی شهرستان صحنه
گروه فعالیت‌های قرآنی- کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی صحنه از بهره‌مندی ۱۰۰۰ نفر از محافل قرآنی این شهرستان خبر داد. رضا شریفی‌راد، کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی صحنه در گفت‌وگو با خبرگزاری ایکنا از کرمانشاه، از بهره‌مندی ۱۰۰۰ نفر از محافل قرآنی این شهرستان خبر داد.وی درادامه اظهار کرد: به‌منظور توسعه فعالیت‌های قرآنی و ارتباط اقشار مختلف

گروه فعالیت‌های قرآنی- کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی صحنه از بهره‌مندی ۱۰۰۰ نفر از محافل قرآنی این شهرستان خبر داد.

رضا شریفی‌راد، کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی صحنه در گفت‌وگو با خبرگزاری ایکنا از کرمانشاه، از بهره‌مندی ۱۰۰۰ نفر از محافل قرآنی این شهرستان خبر داد.
وی درادامه اظهار کرد: به‌منظور توسعه فعالیت‌های قرآنی و ارتباط اقشار مختلف با مفاهیم معنوی قرآن، کانون قرآن تبلیغات اسلامی صحنه با برنامه‌ریزی محافل انس با قرآن در مناطق مختلف شهری و روستایی در ایام دهه فجر برگزار کرد.
شریفی‌راد تصریح کرد: بیشترین جلسات و محافل انس با قرآن با همکاری خانه‌های قرآن روستایی به‌صورت کرسی تلاوت در مساجد روستایی برگزارشد.
کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی صحنه گفت: محافل قرآنی برگزار شده در روستاهای درکه، بیدسرخ، سیاچقا و گروس علیا در بخش مرکزی و مساجد و روستاهای کنگ، شریخان، باباکمال و سیدشهاب برپا شد.
وی درپایان با اشاره به استقبال علاقمندان کلام وحی از محافل برپا شده، افزود: باید با برنامه‌ریزی دقیق محافل قرآنی را در طول سال به‌منظور بهره‌مندی بیشتر علاقمندان به کلام وحی برگزار کنیم.

خبر جدید  ۴ مدال برای ورزشکاران جانباز و معلول کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه