12:16:53 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
بهره‌مندی ۱۷۰۰ نفر از محافل انس با قرآن گیلان‌غرب
بهره‌مندی ۱۷۰۰ نفر از محافل انس با قرآن گیلان‌غرب
گروه فعالیت‌های قرآنی- ۱۷۰۰ نفر از محافل انس با قرآن در شهرستان گیلان‌غرب طی سال ۹۶ بهره‌مند شدند. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، طی سال ۹۶، ۱۷۰۰ نفر در شهرستان گیلان‌غرب از محافل انس با قرآن کریم بهره‌مند شدند.پرویز پروانه، کارشناس امور قرآنی تبلیغات گیلان‌غرب گفت: به‌منظور توسعه فعالیت‌های قرآنی و ارتباط نسل جوان با

گروه فعالیت‌های قرآنی- ۱۷۰۰ نفر از محافل انس با قرآن در شهرستان گیلان‌غرب طی سال ۹۶ بهره‌مند شدند.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، طی سال ۹۶، ۱۷۰۰ نفر در شهرستان گیلان‌غرب از محافل انس با قرآن کریم بهره‌مند شدند.
پرویز پروانه، کارشناس امور قرآنی تبلیغات گیلان‌غرب گفت: به‌منظور توسعه فعالیت‌های قرآنی و ارتباط نسل جوان با مفاهیم معنوی قرآن این اداره طی سال ۹۶ محافل متعدد انس با قرآن در مناطق مختلف این شهرستان و روستاهای اطراف برگزار کرد.
وی افزود: در این محافل که باحضور قاریان برتر شهرستان برپا شد مشتاقان کلام وحی با استماع آیات الهی جسم و روح خود را جلا دادند و از معنویت فضای قرآنی استقبال کردند.
کارشناس امور قرآنی تبلیغات گیلان‌غرب اظهار کرد: تشکیل جلسات و محافل قرآنی بهترین اثرگذاری را عرصه تربیتی و اجتماعی دارد و توفیق انس و الفت مضاعف با کلام وحی و بهره‌مندی از مبانی قرآنی را فراهم می‌کند.
پروانه با اشاره به بهره‌مندی بیش از ۱۷۰۰ نفر طی سال ۹۶ از محافل انس با قرآن برگزار شده در گیلان‌غرب، گفت: بیشترین جلسات و محافل انس با قرآن توسط خانه‌های قرآن روستایی و شهری و مؤسسات آموزش قرآن با حمایت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان برگزار شده است.
وی تصریح کرد: به دلیل استقبال مردم به‌ویژه نسل جوان از محافل مصمم هستیم برای سال ۹۷ با برنامه‌ریزی دقیق‌تر محافل بیشتری برگزار کنیم.
انتهای پیام

خبر جدید  هفته عقیدتی سیاسی فرصتی برای ترویج فرهنگ اسلامی است

0/5 (0 نقد و بررسی)




بانک پاسارگاد
اخبار ویژه