2:27:47 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
بهره برداری از بزرگترین مرکز “انیمیشن سازی” غرب کشور در کرمانشاه
بهره برداری از بزرگترین مرکز “انیمیشن سازی” غرب کشور در کرمانشاه
معاون فناوری پارک علم وفناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه گفت: تا پایان سال ۹۷ بزرگترین مرکز “انیمیشن سازی” غرب کشور در کرمانشاه با همکاری وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکزکرمانشاه، دکترسیامک آزادی معاون فناوری پارک علم وفناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه افزود: ساختمان این مرکزهم اکنون بیش از ۸۰ در صد پیشرفت فیزیکی دارد وتا پایان سال آماده بهره برداری است.
وی افزود: پارک علم و فناوری کرمانشاه هم اکنون ۵ شرکت را تحت حمایت خود دارد و تا سال آینده جذب ۱۵ شرکت دیگر را در دستور کار خود قرار داده است.
معاون فناوری پارک علم وفناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه با اشاره به اینکه این مرکز در دپاتمارنهای مختلف در حوزه بازیهای یارانهای و انیمیشن کار میکند، اظهار داشت: حدود یک میلیارد تومان تجهیزات برای این مرکز در حال خریداری است.
آزادی با بیان اینکه بازی سازی و انیمیشن سازی کاری تخصصی است، گفت: هم اکنون برخی شرکتها در حال تشکیل تیمهای حرفهای هستند که در کنار متخصصین حوزه گیم و انیمیشن سایر افراد همچون سناریونویس، کارگردان و سایر تخصصهای مکمل نیز حضور دارند.
منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  رشد ۷۵ درصدی صادرات اظهارشده درگمرکات و بازارچه‌های مرزی کرمانشاه
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه