14:17:07 - یکشنبه 4 فوریه 2018
بهره برداری از طرح گازرسانی به ۱۹ روستای اسلام آبادغرب+عکس
بهره برداری از طرح گازرسانی به ۱۹ روستای اسلام آبادغرب+عکس
به گزارش خبرنگار مهر، امروز یکشنبه مصادف با چهارمین روز از دهه فجر، طی سفر یکروزه استاندار کرمانشاه به شهرستان اسلام آباد غرب طرح گازرسانی به ۱۹ روستای این شهرستان به صورت نمادین در روستای «چالاو بکر» افتتاح و به بهره برداری رسید. اعتبار هزینه شده برای این طرح  ۷ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان

به گزارش خبرنگار مهر، امروز یکشنبه مصادف با چهارمین روز از دهه فجر، طی سفر یکروزه استاندار کرمانشاه به شهرستان اسلام آباد غرب طرح گازرسانی به ۱۹ روستای این شهرستان به صورت نمادین در روستای «چالاو بکر» افتتاح و به بهره برداری رسید.

اعتبار هزینه شده برای این طرح  ۷ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان بوده و طی آن ۱۹ روستای مذکور از نعمت گاز طبیعی بهره مند می‌شوند.

طی این مراسم بصورت نمادین مشعل گاز روستای «چالاو بکر» روشن شد تا بهره برداری از این طرح گازرسانی رسما آغاز شود.

خبر جدید  برگزاری جشن گرامیداشت روز دختر در کرمانشاه

استاندار کرمانشاه در این مراسم ضمن تقدیر از نماینده مردم این شهرستان  گفت: مدیریت هماهنگی در شهرستان اسلام آباد غرب وجود دارد که حتما به توسعه شهرستان کمک می کند.

هوشنگ بازوند ضمن تقدیر از مدیرعامل و مجموعه شرکت گاز استان کرمانشاه افزود:  شرکت گاز به خصوص در دوره تدبیر و امید کار عمده ای در بحث گازرسانی انجام داده است و در چند سال گذشته به اندازه این ۴۰ ساله در بحث گازرسانی روستا ها کار انجام شد.

خبر جدید  کوتاهی شورای شهر کرمانشاه در لایحه بودجه شهرداری محرز شد

وی خاطرنشان کرد: اولویت اصلی ما در استان رسیدگی به امور زلزله زدگان است و امیدواریم بتوانیم این شوک قوی اقتصادی را جبران کنیم.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم این شوکی که کمتر از ۲۰ ثانیه ۵ هزار میلیارد خسارت وارد کردف را جبران کنیم و بتوانیم این تهدید را به فرصت تبدیل کنیم.

خبر جدید   کشف ۳۰ قطعه سکه ساسانی و سلوکی در فرودگاه کرمانشاه

بازوند با بیان اینکه ما در این زلزله ۱۰۲ هزار خانه را بازسازی  می کنیم، گفت: در زمینه اشتغال زایی هم دولت اقدام خوبی انجام داد و ۶۰۰ میلیارد از صندوق ذخیره ملی و ۶۰۰ میلیارد هم بانکها در مجموع ۱۲۰۰ میلیارد تومان در بخث اشتغالزایی اختصاص داد.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه