11:26:53 - جمعه 3 مه 2019
بیانیه گام دوم انقلاب، مسیری روشن برای پیمودن قله‌های پیشرفت است
بیانیه گام دوم انقلاب، مسیری روشن برای پیمودن قله‌های پیشرفت است
فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ایران مسیری روشن در جهت پیمودن قله‌های پیشرفت است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سرپل ذهاب، سردار بهمن ریحانی در مراسم افتتاحیه راهیان نور امسال که در ارتفاعات بازی دراز برگزار شد، اظهار داشت: فرهنگ ایثار و شهادت عامل پیشرفت انقلاب است و باید این فرهنگ را در نسل چهارم انقلاب زنده نگه داریم.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با بیان اینکهبیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ایران مسیری روشن در جهت پیمودن قلههای پیشرفت است، گفت:بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی یک ریل سریع برای رسیدن به قله نهایی پیروزی انقلاب است.

خبر جدید  ساخت فیلم سینمایی «ابر و ماه» در کرمانشاه آغاز شد

وی با اشاره به اینکه چهل سالگی انقلاب را با عزت جشن گرفتیم، عنوان کرد: بر اساس تمسک و توسل به فرهنگ ناب عاشورایی توانستیم این چهل سال پرفراز و نشیب را طی کنیم.

ریحانی جوانان را مولفه اصلی بیانیه گام دوم انقلاب دانست و افزود: جوانان باید در صحنه باشند و از این به بعد کارهای مهم انقلاب را به عهده جوانان انقلابی بگذاریم.

خبر جدید  آمریکا از ایستادگی ملت ایران در ۸ سال دفاع مقدس درس بگیرد

وی با اشاره به اینکه دشمن بسیار ضعیف و ناتوان شده است، افزود: حضور مردم در تمام صحنههای، تقوا و ایستادگی عاملترس دشمن از مردم انقلاب اسلامی ایران است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه جوانان باید در زمینه علمی به دستاوردهای وسیع برسند، بیان کرد: با رسیدن به قلههای علمی باید به جهانیان اقتدار خود را ثابت کنیم و اجازه ندهیم که دشمن در عرصه علمی از ما پیشی بگیرد.

خبر جدید  کرمانشاه| سگ‌گردانی پدیده‌ای که حقوق حیوانات را نقض می‌کند

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه