19:49:06 - دوشنبه 22 آوریل 2019
بیانیه گام دوم نقشه فراروی انقلاب اسلامی است
بیانیه گام دوم نقشه فراروی انقلاب اسلامی است
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: گام دوم انقلاب نقشه فراروی انقلاب اسلامی بوده که افق بلندمدت آن ظهور امام زمان(عج) است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اسلامآباد غرب، حجتالاسلام مرتضی جلیلی صبح امروز در جشن اعیاد شعبانیهدانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامآباد غرب اظهار کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب که اخیراً توسط مقام معظم رهبری تدوین و مورد تأکید قرار گرفته جوانان نقش کلیدی دارند و کلمه جوان بیش از ۴۰ بار در این بیانیه عنوان شده است.

خبر جدید  سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز هرسین منصوب شد

وی افزود: گام دوم انقلاب نقشه فراروی انقلاب اسلامی بوده و اگر با دقت به آن توجه کنیم افق بلندمدت آن ظهور حضرت مهدی(عج) است؛ زیرا امام معصوم حجت خداست که دنیا را بسازد و امام زمانی ظهور خواهد کرد که جامعه جهانی ظرفیت پذیرشش را داشته باشد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه با محکومکردن دولت آمریکا به خاطر قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گروههای تروریستی گفت: با افتخار همه پاسدار هستیم و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همانطور که از نامش پیداست دارای ابعاد مختلف در انقلاب اسلامی بوده که یکی از مهمترینهای آن امنیت است که بهواسطه آن میتوان پیشرفت و آبادانی داشت و کار علمی انجام داد.

خبر جدید  برگزاری دوره دانش‌افزایی مدرسان درس آشنایی با قرآن کریم

جلیلی با بیان اینکه فقط بعد نظامی ملاک نیست، تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی براساس وظایف تعریفشده میتواند به همه حوزهها اعم از صنعتی، نظامی و اقتصادی وارد شود.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه