2:05:43 - چهارشنبه 16 ژانویه 2019
بیش از چهار هزار مورد بازرسی بهداشتی در جوانرود انجام شد
بیش از چهار هزار مورد بازرسی بهداشتی در جوانرود انجام شد
کرمانشاه – ایرنا – رییس شبکه بهداشت و درمان جوانرود گفت: چهار هزار و ۲۰۰ مورد بازرسی بهداشتی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و ۷۰۰ مورد بازرسی از اماکن عمومی این شهرستان از اول سالجاری تاکنون انجام گرفته است.

به گزارش ایرنا ، بهمن پوریاور روز سه شنبه در کارگروه بهداشت و امنیت غذایی جوانرود افزود: چهار تن مواد غذایی و لوازم آرایشی و بهداشتی فاسد و تاریخ مصرف گذشته امسال ضبط و معدوم شده است.
وی اظهار داشت: در این بازدیدها ۳۴۰ مورد اخطاریه صادر ، ۳۷ مورد به مراجع قضایی معرفی و ۶ مورد هم تعطیل شدند.
پوریاور به ارتقای شاخص های بهداشتی در شهرستان جوانرود اشاره و یادآور شد: از سال ۸۹ تاکنون مرگ مادران باردار در این شهرستان به صفر رسیده است.
فرماندار جوانرود نیز با بیان اینکه محور توسعه هر جامعه ای شاخص های سلامت آن است، گفت: مهمترین رکن های توسعه شاخص های سلامت توجه به زیرساخت های آن می باشد.
رستگار یوسفی ، بر لزوم اسکان موقت مادران باردار در شرایط جوی نامساعد تاکید کرد و افزود: دستگاههای اجرایی برای خدمات رسانی به مادران باردار مهمانسراها و امکانات لازم را در صورت نیاز در اختیار آنان قرار دهند.
وی بر رفع مسائل و مشکلات بیمارستان حضرت رسول (ص) جوانرود تاکید و اظهار داشت: استاندارد سازی آسانسورها و و ساماندهی ترافیک بیمارستان از جمله این مشکلات است که در دستور کار مسئولان قرار گرفته است.
شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۵۳/۸۰۶۶

خبر جدید  شرایط استان کرمانشاه در کنترل کامل دستگاه های خدمات رسان است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه