13:38:22 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
بیش از یک تن موادمخدر در کرمانشاه کشف شد
بیش از یک تن موادمخدر در کرمانشاه کشف شد
کرمانشاه – ایرنا – فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه در آذر ماه امسال، شاهد کشف یک هزار و ۲۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان بودیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار «منوچهر امان اللهی» روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کشف این مقدار مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال قبل پنج هزار و ۷۱۷ درصد رشد نشان می دهد.
وی افزود: علاوه بر کشف این مقدار مواد مخدر، سه باند تهیه و توزیع منهدم و ۷۳۸ نفر از قاچاقچیان، خرده فروشان و معتادان متجاهر نیز دستگیر شدند که نسبت به آذر ماه سال قبل ۷۶ درصد رشد نشان می دهد.
سردار امان اللهی تصریح کرد: از مجموع افراد دستگیر شده، ۳۳ نفر آن ها را قاچاقچی، ۴۲۱ نفر را خرده فروش و ۲۸۴ نفر را نیز معتادان متجاهر تشکیل می دادند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ، همچنین از معرفی قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر به دستگاه قضائی و معتادان متجاهر به کمپ های ترک اعتیاد خبر داد.
وی افزود: در آذر ماه امسال ۳۹۲ طرح پاکسازی در نقاط و محلات آلوده استان اجرا شد که نسبت به سال قبل ۶۵ درصد رشد داشته است.
سردار امان اللهی گفت: در آخرین ماه پائیز امسال ۷۳۵ پرونده در رابطه با مواد مخدر تشکیل شد که نسبت به سال قبل ۹۳ درصد با رشد مواجه بوده است.
رئیس پلیس کرمانشاه همچنین با اشاره به پلمب ۲۲ مکان مصرف و توزیع مواد مخدر در نقاط مختلف استان، یادآوری کرد: ۳۲ دستگاه خودرو نیز که از آن ها برای توزیع مواد مخدر استفاده می شد، توقیف شد.
وی در پایان مبارزه با مواد مخدر را از ماموریت های اصلی پلیس برشمرد و گفت: ماموران با جدیت به مقابله با سوداگران مرگ می پردازند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  ابتکار جالب مردم جوانرود در سیل اخیر بازتاب جهانی یافت
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه