2:27:01 - پنج‌شنبه 27 دسامبر 2018
بیش از یک تن مواد مخدر کشف شد
بیش از یک تن مواد مخدر کشف شد
فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه در آذرماه امسال، شاهد کشف یک هزار و ۲۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان بودیم.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار “منوچهر امان اللهی” فرمانده انتظامی استان اظهارداشت: کشف این مقدار مواد مخدر در امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵ هزار و ۷۱۷ درصد رشد نشان میدهد.
وی افزود: علاوه بر کشف این مقدار مواد مخدر، ۳ باند تهیه و توزیع منهدم و ۷۳۸ نفر از قاچاقچیان، خرده فروشان و معتادان متجاهر نیز دستگیر شدند که نسبت به اذرماه سال قبل ۷۶ درصد رشد نشان میدهد.
سردار امان اللهی تصریح کرد: از مجموع افراد دستگیر شده، ۳۳ نفر آنها را قاچاقچی، ۴۲۱ نفر را خرده فروش و ۲۸۴ نفر را نیز معتادان متجاهر تشکیل میدادند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از معرفی قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر به دستگاه قضائی و معتادان متجاهر به کمپهای ترک اعتیاد خبر داد.
وی افزود: در آذرماه امسال ۳۹۲ طرح پاکسازی در نقاط و محلات آلوده استان اجرا شد که نسبت به سال قبل ۶۵ درصد رشد داشته است.
سردار امان اللهی گفت: در آخرین ماه پائیز امسال ۷۳۵ پرونده در رابطه با مواد مخدر تشکیل شد که نسبت به سال قبل ۹۳ درصد با رشد مواجه بوده است.
رئیس پلیس کرمانشاه همچنین با اشاره به پلمپ ۲۲ مکان مصرف و توزیع مواد مخدر در نقاط مختلف استان، یادآوری کرد: ۳۲ دستگاه خودرو نیز که از آنها برای توزیع مواد مخدر استفاده میشد توقیف شد.
وی در پایان مبارزه با مواد مخدر را از ماموریتهای اصلی پلیس برشمرد و گفت: ماموران با جدیت با مقابله با سوداگران مرگ میپردازند.
منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  یک کشته و 4 مجروح بر اثر سانحه رانندگی در محور کوزران
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه