17:34:34 - دوشنبه 26 فوریه 2018
بیش از ۱۵۰۰ خودرو مناطق زلزله زده برآورد خسارت شده است
بیش از ۱۵۰۰ خودرو مناطق زلزله زده برآورد خسارت شده است
‌رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: ماموران ما تا کنون ۱۵۳۲ خودرو آسیب دیده در زلزله را کارشناسی و برآورد خسارت کرده‌اند. ‌به گزارش ایسنا‌، سرهنگ فضل الله شیری در این رابطه اظهار کرد: با توجه به اینکه در اثر زلزله آبان ماه سال جاری در مناطق زلزله زده علاوه بر آسیب به

‌رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: ماموران ما تا کنون ۱۵۳۲ خودرو آسیب دیده در زلزله را کارشناسی و برآورد خسارت کرده‌اند.

‌به گزارش ایسنا‌، سرهنگ فضل الله شیری در این رابطه اظهار کرد: با توجه به اینکه در اثر زلزله آبان ماه سال جاری در مناطق زلزله زده علاوه بر آسیب به منازل مسکونی، وسایل نقلیه نیز آسیب دیدند، با همکاری نمایندگی‌های شرکت های خودرو ساز، خودروهای آسیب دیده کارشناسی و برآورد خسارت شدند.

خبر جدید  ‍ دوره آموزشی گردشگری برگزار شد

وی اظهار کرد: دو نمایندگی‌ ایران خودرو و سایپا شهرستان های مناطق زلزله زده پس از تشکیل پرونده مقدماتی، خودرو را به کارشناسان راهور معرفی می کنند.

رئیس پلیس راهور استان اعلام کرد: در شهر سرپل ذهاب تاکنون ۱۳۴۹ خودرو بازدید شده که از این تعداد ۷۵۱ دستگاه توسط نمایندگی ایران خودرو شهرستان و ۵۹۸ دستگاه توسط نمایندگی سایپا تشکیل پرونده شده است.

خبر جدید  امروز؛ تعطیلی مدارس نوبت صبح سرپل ذهاب در کلیه مقاطع تحصیلی

‌شیری افزود: در شهرستان های ثلاث باباجانی نیز تاکنون ۱۰۵ دستگاه، جوانرود ۳۸ دستگاه، گیلانغرب ۱۵ دستگاه، اسلامآباد غرب ۱۳ دستگاه و دالاهو ۱۲ دستگاه توسط کارکنان راهور بازدید شده است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه