3:19:49 - جمعه 28 دسامبر 2018
بیمارستان موقت ثلاث باباجانی افتتاح شد
بیمارستان موقت ثلاث باباجانی افتتاح شد
کرمانشاه – ایرنا – بیمارستان موقت شهرستان زلزله زده و مرزی ثلاث باباجانی عصر پنجشنبه از طریق ارتباط ویدیو کنفرانس وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ وزیر بهداشت در حاشیه مراسم تجلیل از خیران سلامت در هتل کسری قصرشیرین از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مستقر در محل بیمارستان موقت ثلاث باباجانی این بیمارستان را افتتاح کرد.
وزیر بهداشت در این مراسم با قدردانی از زحمات مجموعه دانشگاه علوم پزشکی در جریان بازسازی خسارات وارده به واحدهای بهداشتی و درمانی گفت: مجموعه وزارت بهداشت به تعهدات خود در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه عمل کرده است.
سیدحسن قاضی زاده هاشمی ، همچنین از پرسنل بهداشتی و درمانی استان در ارائه خدمات به زلزله زدگان قدردانی کرد.
وی ابراز امیدواری کرد که بیمارستان دائمی ثلاث باباجانی با تلاش بیشتر استاندار کرمانشاه هرچه سریعتر به بهره برداری برسد.
او از نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی ، برای پیگیری ساخت این بیمارستان نیز قدردانی کرد و گفت: امیدواریم بخشی از نیازهای مردم مصیبت دیده شهرستان ثلاث باباجانی با ساخت بیمارستان موقت برطرف شود.
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز در این ارتباط گفت: بیمارستان موقت ثلاث باباجانی ۲۲ تخت دارد و برای ساخت آن چهار میلیارد تومان هزینه شده است.
قباد محمدی ، با اشاره به جمعیت ۳۸ هزار نفری ثلاث باباجانی افزود: این شهرستان هم اکنون فاقد بیمارستان است و تا زمان بهره برداری از بیمارستان دائمی آن، بیمارستان موقت فعالیت می کند.
محمدی اظهار داشت: بیمارستان موقت ثلاث باباجانی دارای بخش های جراحی عمومی، بیهوشی، داخلی، اطفال و عفونی است.
۸۰۶۶/۳۰۳۳

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  کرمانشاه در هفته ای که گذشت (اول تا هفتم دی)
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه