21:52:59 - یکشنبه 4 مارس 2018
بیکاری حاصل عملکرد مدیران است/حواشی جناحی نفس کرمانشاه را می‌گیرد
بیکاری حاصل عملکرد مدیران است/حواشی جناحی نفس کرمانشاه را می‌گیرد
به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند در نشست با اعضای شورای هماهنگی حامیان مردمی دولت که عصر امروز در کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: دکتر روحانی رییس جمهور همه ملت است و من نیز استاندار همه مردم استان هستم، چه کسانی که به دکتر روحانی رأی داده اند، چه کسانی که به دیگر کاندیداهای محترم رأی

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند در نشست با اعضای شورای هماهنگی حامیان مردمی دولت که عصر امروز در کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: دکتر روحانی رییس جمهور همه ملت است و من نیز استاندار همه مردم استان هستم، چه کسانی که به دکتر روحانی رأی داده اند، چه کسانی که به دیگر کاندیداهای محترم رأی داده اند.

استاندار کرمانشاه افزود: نقد اگر سازنده باشد در جامعه تولید امید میکند و بسیار ارزشمند است و می‌تواند چراغ راه مدیر باشد. اما تخریب نقطه مقابل نقد است و امید را در جامعه از بین می‌برد.

بازوند با اشاره به اینکه در نظام اداری مشکلات ساختاری وجود دارد، افزود:  نیاز به تغییرات امیدآفرین داریم‌ و نباید در مقابل تغییر مقاومت کنیم. 

خبر جدید  محتکاران از تیز بینی پلیس در امان نیستند

وی نرخ بیکاری استان را حاصل عملکرد مدیران  دانست و گفت: نیاز داریم که برخی مدیران را تغییر دهیم. در زمان زلزله تنها چند مدیر را در حد مدیریت بحران دیدم. اما تا می‌خواهیم مدیری را تغییر دهیم با مقاومت شدید شبکه حامیان آنها مواجه می‌شویم که از کانالهای مختلف فشار می آورند تا مانع از تغییر شوند.

بازوند در ادامه تاکید کرد: وضعیت کسب و کار استان مطلوب نیست و اصلی ترین علت هم ساختار اداری است. تسهیل گری و بهبود کسب و کار باید محوریت کار ما در تشویق سرمایه گذاران باشد.

استاندار کرمانشاه بیان کرد: یازده سال است که مردم کرمانشاه اسم پالایشگاه آناهیتا را می‌شنوند و اگر بیش از این به حال خود رها شود و پیگیری جدی صورت نگیرد، اعتماد مردم مخدوش می‌شود.

خبر جدید  فراخوان دعوت به همکاری مدرس حق‌التدریس برای تدریس در رشته‌های علمی-کاربردی

وی افزود: زلزله کرمانشاه یک فاجعه ملی بود که تنها با حضور میدانی و مستمر و جهادی قابل مدیریت بود که حواشی آن به اندازه پس لرزه های زلزله بود. هدف ما این بود که در بحران نمانیم، بحران اگر به موقع جمع نشود خود را بازتولید می‌کند.

بازوند گفت: حواشی سیاسی و جناحی انرژی و نفس استان را می‌گیرد. برای توسعه استان نیاز به همدلی و هم افزایی داریم. باید همه روی منافع استان به اجماع نظر برسیم و دفاع از منافع استان خط قرمز همه جناحهای سیاسی باشد.

خبر جدید  دو هزار و 59 مددجوی تحت پوشش بهزیستی استان به سازمان تامین اجتماعی

وی افزود: اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری مطرح فرمودند نسخه شفابخش توسعه اقتصادی کشور است که باید به شکل مردمی و با درنظر گرفتن جوانب فرهنگی اجرا شود ‌تا به توفیق برسد.

بازوند گفت: بیکاری، زلزله خاموش استان کرمانشاه است و کسی هم با آن سلفی نمی‌گیرد، این بحران، در حال متلاشی کردن روزافزون بنیان روحی و روانی خانواده های کرمانشاهی است. اما به حول و قوه الهی درحال تدوین برنامه ای دقیق برای حرکت در مسیر مهار این هیولا در سال ۹۷ هستیم. هر مدیری را که در ایجاد اشتغال قصور کند وابسته به هرکجا باشد، عزل میکنم.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه