2:18:18 - چهارشنبه 1 مه 2019
تأخیر در حرکت کیفیت‌بخشی همه‌جانبه دانشگاه پذیرفتنی نیست
تأخیر در حرکت کیفیت‌بخشی همه‌جانبه دانشگاه پذیرفتنی نیست
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه حرکت به سمت ارتقای کیفی همه‌جانبه دانشگاه را خواستار شد و گفت: تأخیر در این حرکت قابل قبول و پذیرفتنی نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمانشاه،جهانشیر امینی ظهر امروز در دومین شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه در سال جاری که با حضور رؤسای واحدها و مراکز دانشگاهیبرگزار شد؛ ارتقای کیفی همهجانبه دانشگاه در حوزههای آموزشی، پژوهشی و فرهنگی را خواستار شد.

وی با بیان اینکه دانشگاه امانتی است مهم در دست ما گفت:مسئولیت این امانت در شرایط کنونی دانشگاه بسیار سنگین استکه باید با برنامهریزی و مدیریت صحیح محدودیتهای ایجادشده و پیش رو را با همکاری و همدلی یکدیگر در مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامیبه لطف خداوند برطرف کرد.

خبر جدید  اخلاق‌محوری رویکرد جدی حراست دانشگاه آزاد اسلامی

دبیر هیئت امنا وسرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاهبا تأکید برضرورت اجرای هماهنگ آییننامه و بخشنامهها در دانشگاه افزود: صدورآییننامه و قوانین بخشنامهای نشان از اقدام کارشناسیو حساب شده است که میتوان با رعایت این آییننامهها و نظمدهی مناسب به جلسات در حوزههای مختلف همراه با شناسایی نقاط ضعف و قوت دانشگاه درحل مشکلات و به حداقل رساندن آنها تلاش کرد و این مهممگر با نظم و انضباط کاری و رعایت دقیق آییننامههای بالادستی محقق نمیشود.

خبر جدید  راه‌اندازی و تأسیس شبکه ملی خیریه آهو

وی ارتقای همهجانبه دانشگاه را در تمامحوزهها مهم ارزیابی و تصریح کرد: همگان متعهد به تلاش برای ارتقای دانشگاه هستیم و در این راستا در هر حوزه و دانشکدهای که فعالیت میکنیم، ضروری است که با کار و تلاش دوچندان و ایدههای نو در زمینه تعالی دانشگاه به سمت کیفیتبخشی آن حرکت کنیم و تأخیر در این حرکت قابل قبول و پذیرفتنی نیست.

شورای استان کرمانشاه 3

دومین شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه در سال ۹۸ با حضور حجتالاسلام والمسلمین مرتضی جلیلی مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه،مسعود باغفلکی رئیس دبیرخانه هیئت امنا، رؤسای واحدها و مراکز و رؤسای شوراهای تخصصی دانشگاه برگزار و موضوعات دردستور کار شورابه تصویب اعضا رسید.

خبر جدید  بودجه سال 98 آبفای کرمانشاه تصویب شد

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه