19:08:46 - یکشنبه 7 آوریل 2019
تأکید بر تحقق شعار سال برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن
تأکید بر تحقق شعار سال برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه، عنوان شعار سال ۹۸ را عنوانی امیدبخش همراه با انگیزه دانست که باید با مدیریت جهادی عملیاتی شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمانشاه،محمدرضا حبیبی صبح امروز در دیدار نوروزی با دانشگاهیاندانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «رونق تولید»، شعار سال ۹۸ را امیدبخش همراه با انگیزه دانست که باید با مدیریت جهادی در تمامی عرصهها بهویژه دانشگاه عملیاتی شود.

وی اظهار کرد: طبیعت معلم خوبی برای انسانها است؛ چراکهتحول و دگرگونی زمین و طبیعت میتواند الگوی خوبیبرای تغییر در حال و هوای انسانها نیز باشد که این لطف پروردگار برای ایجاد بستر تحول و تغییر حال و قلب انسان در بهار است.

خبر جدید  احداث نخستین باغ مدرن دانشگاهی در غرب کشور

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاهبا اشاره به بیانیه گام دوم انقلاباسلامیمقام معظم رهبری خطاب به ملت ایران بیان کرد: قرارگرفتن در مسیر این بیانیه برای انجام مطالبههای مقام معظم رهبری که به عنوان گام دوم انقلاب مطرح شده، وظیفه تکتک ما دانشگاهیان است و انجام صحیح این وظیفه جزءاهمیتها و ضرورتهای دانشگاهیان برای سخت کارکردن، مسئلهمحور و نتیجهگرا بودن است.

خبر جدید  رؤسای 3 شورای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه انتخاب شدند

حبیبی وقوع سیل در کشور و جلوگیری از ارسال کمک ایرانیان خارج از کشور را جنگنابرابر اقتصادی دانست و افزود: اقدام ممانعت از ارسال کمکهای انساندوستانه ضرورت توجه به شعار سال را دوچندان میکند؛ چراکهرونق همواره با امید و انگیزه همراه بوده و این امید موجب میشود با حس مسئولیتپذیری، انضباط اجتماعی و وجدان کاری در راستای تولید،خودکفایی و افزایش ظرفیت کار از پس مشکلات کنونی برآییم.

روز نخست کاری
انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

خبر جدید  باید از جامعه جهانی عذرخواهی کنیم!
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه