11:18:29 - شنبه 10 فوریه 2018
تاکید بر پلمب اماکن عرضه غیر مجاز مرغ زنده در ثلاث باباجانی
تاکید بر پلمب اماکن عرضه غیر مجاز مرغ زنده در ثلاث باباجانی
به گزارش  خبرنگار مهر، یاسر علیزاده  امروز شنبه در جمع خبرنگاران از برگزاری کمیته مقابله با آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در ثلاث باباجانی خبر داد و گفت: در این جلسه بر لزوم تشدید نظارت ها برای پیشگیری از این بیماری به ویژه در جمعیت طیور بومی تاکید شد. وی بیان داشت: در ابتدای این جلسه

به گزارش  خبرنگار مهر، یاسر علیزاده  امروز شنبه در جمع خبرنگاران از برگزاری کمیته مقابله با آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در ثلاث باباجانی خبر داد و گفت: در این جلسه بر لزوم تشدید نظارت ها برای پیشگیری از این بیماری به ویژه در جمعیت طیور بومی تاکید شد.

وی بیان داشت: در ابتدای این جلسه توضیحاتی در خصوص بیماری، خطرات انتشار آن، زیان های اقتصادی هنگفتی که در صورت بروز به همراه دارد و… ارائه شد و در ادامه مصوبات لازم در خصوص برخورد جدی با تهدیدکنندگان سلامت شهروندان تصویب شد.

خبر جدید  ۶ سد در استان کرمانشاه سر ریز کرد/پرشدن بیش از ۹۸ درصد ظرفیت سدها

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی با اشاره به درگیر شدن کشور عراق به بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان و همجواری ثلاث باباجانی با این کشور، افزود: از طرف دیگر با مشاهده کانون هایی از این بیماری در شهرستان دالاهو باید به رعایت مسائل بهداشتی قرنطینه ایی به منظور پیشگیری از این بیماری بیشتر توجه کرد.

خبر جدید  ۱۱۱کیلو گرم مواد مخدر از یک باند سه نفره در کرمانشاه کشف و ضبط شد

دکتر علیزاده همچنین تصریح کرد: پلمب اماکن عرضه مرغ زنده در سطح شهرستان و برخورد با عاملان و متخلفان در این زمینه یکی از اصلی ترین مصوبات این جلسه بود.

وی با تاکید بر اهمیت ارتقای آگاهی شهروندان و روستاییان در خصوص بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان، خاطرنشان کرد:  برگزاری کلاسهای آموزشی و توجیهی در این خصوص یکی دیگر از مصوبات این کمیته بود.

خبر جدید  گزارش مصوبات سفر رئیس‌جمهور به کرمانشاه منتشر شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه