13:46:36 - دوشنبه 12 فوریه 2018
تایید چهارمین کانون آنفولانزای فوق‌حاد پرندگان در استان کرمانشاه
تایید چهارمین کانون آنفولانزای فوق‌حاد پرندگان در استان کرمانشاه
نادر پرور در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به ۳ کانون آنفولانزای فوق حاد پرندگان در استان که اخیر در شهرستان دالاهو تایید شد گفت: یک کانون دیگر از این بیماری در یکی از روستاهای شهرستان دالاهوشناسایی و تایید شد. وی افزود: با شناسایی و تایید این کانون، تعداد کانون های آلوده به بیماری

نادر پرور در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به ۳ کانون آنفولانزای فوق حاد پرندگان در استان که اخیر در شهرستان دالاهو تایید شد گفت: یک کانون دیگر از این بیماری در یکی از روستاهای شهرستان دالاهوشناسایی و تایید شد.

وی افزود: با شناسایی و تایید این کانون، تعداد کانون های آلوده به بیماری انفولانزای فوق حاد پرندگان در استان کرمانشاه به ۴ کانون رسیده است.

خبر جدید  شوراها رقیب ما دولتی‌ها نیستند

این مسئول، بی توجهی به نکات بهداشتی و خرید از فروشندگان غیرمجاز و دوره گرد را علت شیوع این بیماری در شهرستان دالاهو عنوان کرد.

وی از معدوم کردن بیش از یک هزار قطعه طیور در ۴ کانون مذکور خبر داد و گفت: همه کانون های ذکر شده در نقاط روستایی شهرستان دالاهو بوده است.

خبر جدید  بانوان ورزشکار کرمانشاهی در مسابقات دوگانه کشور خوش درخشیدند

پرور تاکید کرد: تاکنون شیوع این بیماری در مراکز صنعتی گزارش نشده است.

وی خواستار رعایت نکات بهداشتی و قرنطینه ای شد و گفت: مراقبت و پایش علیه این بیماری با شدت بیشتری نسبت به قبل در حال انجام است و اکیپ های دامپزشکی به مناطق مختلف استان اعزام می شوند تا اقدامات پیشگیرانه به عمل آید.

خبر جدید  خلع ید عملی ۱۵ هزار متر مربع زمین در روستای کندهر اسلام آباد غرب

مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه در پایان گفت: مردم هر گونه تلفات را از با شماره ۱۵۱۲ و یا شماره پیامک ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ در میان بگذارند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه