18:19:45 - شنبه 6 آوریل 2019
تا امروز اقدام موثری برای کمک به سیل‌زدگان کرمانشاه صورت نگرفته است/ برآورد خسارت‌ها برای وزارت کشور ارسال می‌شود
تا امروز اقدام موثری برای کمک به سیل‌زدگان کرمانشاه صورت نگرفته است/  برآورد خسارت‌ها برای وزارت کشور ارسال می‌شود
ایلنا: نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان از مناطق سیل‌زده استان بازدید کرده‌اند اما تا الان اقدام موثری صورت نگرفته است.

نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان از مناطق سیل‌زده استان بازدید کرده‌اند اما تا الان اقدام موثری صورت نگرفته است.

سیدقاسم جاسمی در گفتوگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، در خصوص آخرین وضعیت سیل در استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر در یکی از شهرکهای کرمانشاههستم و آنطور که مشاهده میشود آبگرفتگیرودخانه مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده است.

خبر جدید  آمادگی هلال احمر کرمانشاه برای امدادرسانی به سیل زدگان لرستان

وی ادامه داد:اکثر خیابانها و خانهها را آب گرفته است و مردم هم با گونیهای خاک خاکریزهایی زدهاند تا از ورود بیشتر آب جلوگیری کنند با این حال اماخانههای زیادی را آب گرفته است.

جاسمی در خصوص اقدامات صورت گرفته تا امروز هم گفت: استاندار و مسئولان استانداری و فرمانداری از منطقه بازدید کردهاند اما تا امروز اقدام موثری برای کمک به سیلزدهگان صورت نگرفته است. خواستار این هستیم که دولت هرچهسریعتر نسبت به اسکان افراد و بازسازی خانهها اقدام کند.

خبر جدید  تامین نقدینگی واحدهای تولیدی از اولویت‌های وزارت صمت است/ ایران رتبه نخست صادرات به عراق را کسب کرد

نماینده کرمانشاه در خصوص دستور وزیر کشور برای برآورد هزینههای ناشی از سیل هم گفت:تا جایی که اطلاع دارم مقرر شده است دهیاران و بخشداران گزارشی تهیه کنند تا در اختیار معاون عمرانی استانداریقرار گرفتهوبرای وزارت کشور ارسال شود.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  کشف کالاهای قاچاق از یک اتوبوس در کنگاور
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه