16:02:22 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
تبدیل کرمانشاه به مقصد گردشگری سالانه ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد
تبدیل کرمانشاه به مقصد گردشگری سالانه ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد
استاندارکرمانشاه گفت: برای اینکه کرمانشاه را از معبر گردشگری به مقصدگردشگری تبدیل کنیم، باید سالانه ۳۰۰ میلیارد تومان هزینه کنیم. به گزارش ‌ایسنا، هوشنگ بازوند امروز(۱۲ بهمن) در نشست ستاد خدمات سفرهای نوروزی که در استانداری برگزارشد، با بیان اینکه بحث گردشگری نیازمند یک اجماع کلی و همکاری همه دستگاه‌ها است، اظهارکرد: زمانی که یک

استاندارکرمانشاه گفت: برای اینکه کرمانشاه را از معبر گردشگری به مقصدگردشگری تبدیل کنیم، باید سالانه ۳۰۰ میلیارد تومان هزینه کنیم.

به گزارش ‌ایسنا، هوشنگ بازوند امروز(۱۲ بهمن) در نشست ستاد خدمات سفرهای نوروزی که در استانداری برگزارشد، با بیان اینکه بحث گردشگری نیازمند یک اجماع کلی و همکاری همه دستگاه‌ها است، اظهارکرد: زمانی که یک گردشگر وارد شهری می‌شود، از همه دستگاه‌ها و به طور کل از مجموعه‌ای که داخل آن شهر هستند، خدمات می‌گیرد، لذا همه دستگاه‌ها در موضوع گردشگری باید بسیج شوند و آن را به یک سازمان محول نکنیم. 

 
وی ادامه داد: رضایت گردشگران از خدماتی که در یک شهر می‌گیرد و ساختن خاطرات خوش برای آنان خود نوعی تبلیع برای شهر میزبان محسوب شده و آن را به مقصد گردشگری تبدیل می‌کند.

خبر جدید  اجرای سامانه طلاق در کشور مانع از طلاق‌های احساسی می‎شود

استاندار کرمانشاه گفت: امروزه سفرهای تفریحی و گردشگری به سبد خانوارهای ایرانی وارد شده و نقش ایفا می‌کند.
 

وی اضافه کرد: ایده تبدیل شدن کرمانشاه از معبر گردشگری به مقصد گردشگری سالانه ۳۰۰ میلیارد تومان هزینه می‌خواهد،  زیرا باید برای گردشگر جادبه گردشگری دست ساز ایجاد کرد. 

 
بازوند تصریح کرد: کشورهای شرق آسیا بدون تاریخ کهن و تمدن و تنها با استفاده از سازه‌های دست ساز توانسته‌اند امروزه به مقاصد مهم گردشگری در دنیا تبدیل شوند. 

 
وی همچنین به اقلیم و آب و هوای چهارفصل کرمانشاه اشاره کرد و گفت: استان کرمانشاه در زمینه ظرفیت‌های خدادادی و منابع طبیعی پتانسیل بسیار خوبی دارد که آن را مهیای تبدیل شدن به مقصد گردشگری می‌کند. 

 
استاندار کرمانشاه معتقد است که برای توسعه گردشگری در استان کرمانشاه باید گردشگری استان با اقتصاد آن گره بخورد.
 

خبر جدید  سازه های دستی معلولان به تولید انبوه رسید+تصاویر

وی با بیان اینکه باید نان گردشگری روی سفره مردم ا ین استان بیاید و نقش آفرینی کند، تاکید کرد: اگر به دنبال افزایش سرانه درآمدی مردم هستیم، باید توسعه صنعت گردشگری را در استان دنبال کنیم و همه دستگاه‌ها نیز به این موضوع ورود پیدا کرده و آن را در اولویت قرار دهند. 

 
استاندار کرمانشاه همچنین عنوان کرد: شهرداری موفق است که شهروند پولدار داشته باشد و برای این منظور بهترین مسیر و کانال بحث گردشگری و جذب گردشگر است که شهرداران استان باید آن را در دستورکار خود قرار دهند. 

 
وی متذکر شد: بحث زیباسازی نکته مهمی در جذب گردشگر است که شهرداران باید به آن توجه کنند.
 

خبر جدید  ورود سامانه بارشی به کرمانشاه/احتمال آبگرفتگی معابر

به گفته این مسئول، مشارکت مردم در توسعه گردشگری را نیز نباید نادیده گرفت. 

 
بازوند به بحث تبلیغات در جذب گردشگر اشاره کرد و گفت: برای نوروز ۹۷ از هم اکنون باید تبلیغات خود را آغاز کنیم. 

 
وی همچنین از ستاد مبارزه با مواد مخدر استان خواست تا پیش از عید نوروز و ورود گردشگران به کرمانشاه نسبت به جمع ‌آوری معتادین متجاهر اقدام کند. 

 
وی خاطرنشان کرد: برای نظارت بر فعالیت دستگاه‌ها در ایام نوروز بازرسانی تعیین خواهیم کرد تا به شهرستان‌ها سرکشی کنند. 

 
بازوند یادآورشد: امیدواریم نوروز امسال با استقبال خوب از گردشگران، استان درآمد خوبی داشته باشد. 
 

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه