15:51:01 - یکشنبه 4 فوریه 2018
تبلیغ و ترویج محتوای اسلام مهم است
تبلیغ و ترویج محتوای اسلام مهم است
گروه معارف: آیت‌الله علما با بیان اینکه ما از نظر سرمایه غنای مطلق داریم چرا که مرتبط با کلام‌الله هستیم و چنین ثروتی در هیج کجای عالم یافت نمی‌شود، گفت: تبلیغ و ترویج و اهمیت به محتوای اسلام مهم است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان و

گروه معارف: آیت‌الله علما با بیان اینکه ما از نظر سرمایه غنای مطلق داریم چرا که مرتبط با کلام‌الله هستیم و چنین ثروتی در هیج کجای عالم یافت نمی‌شود، گفت: تبلیغ و ترویج و اهمیت به محتوای اسلام مهم است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه امروز در جلسه هماهنگی و برگزاری همایش ملی غدیر پژوهی و همایش ملی نجات‎‌بخشی و آینده جهان که در محل دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه برگزار شد با تسلیت ایام فاطمیه و تبریک ایام‌الله دهه فجر، گفت: اسلام از سرمایه‌های عظیمی چون قرآن و عترت برخوردار است و این امر سبب شده تا دنیا در برابر انقلاب خاضع باشد.
غدیر تمام اسلام است
وی با اشاره به اقتدار و استحکام بالای نظام و انقلاب، افزود: زمان مشروطیت، قانون اساسی تلفیقی از قانون بلژیک، فرانسه و انگلستان بود اما امروز قانون اساسی متشکل از حضور مجتهدین و اسلام‌شناسانی چون امام(ره)، شهید بهشتی و … است.
آیت‌الله علما تصریح کرد: انقلاب از یک محتوای فوق‌العاده برخوردار است. در محتوای انقلاب و اسلام هیچ حرفی که منشاء غیرالهی داشته باشد نداریم و شبهاتی که این روزها وجود دارد تازه نیست بلکه تکراری و کهنه است و فقط به آن در فضای مجازی رنگ و لعاب جدید داده‌اند.
امام جمعه کرمانشاه به برگزاری همایش غدیر پژوهی اشاره کرد و گفت: غدیر تمام اسلام است و در این خصوص در کتب روایی اهل سنت بیش از ۱۰۰ مسیر روایی آمده است و هیچ تردیدی در آن نیست.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه اظهار کرد: امروز دشمنان اسلام به‌روی مسائل دینی ما به ویژه غدیر حساب باز کرده‌اند و اسرائیل بارها اذعان داشته تا مسلمانان مهدویت و عاشورا را دارند نمی‌توان در آن رخنه کرد.
آیت‌الله علما تصریح کرد: امروز مسئله اربعین و عشق مردم در برپایی آن تحیر جهانیان را برانگیخته است. ما از نظر سرمایه غنای مطلق داریم چرا که مرتبط با کلام‌الله هستیم و چنین ثروتی در هیچ کجای دنیا یافت نمی‌شود.
وی گفت: امام راحل برای دست یافتن به انقلاب سرمایه انسانی زیادی نداشت بلکه با تکیه به مکتب الهی و ائمه اطهار(ع) توانست موفقیت را کسب کند.
آیت‌الله علما با تأکید بر نیاز استان کرمانشاه به کار فرهنگی، افزود: تبلیغ، ترویج و اهمیت به محتوای اسلام مهم است.

خبر جدید  کنترل قیمت‌ها به روش‌های جدید نیاز دارد

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه