13:44:04 - یکشنبه 4 فوریه 2018
تجلیل از فعالان فرهنگی عرصه دینی کرمانشاه
تجلیل از فعالان فرهنگی عرصه دینی کرمانشاه
گروه معارف: فعالان فرهنگی عرصه دینی کرمانشاه در مراسمی باحضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه تجلیل می‌شوند. افسانه تیرانداز، کارشناس امور فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، از برگزاری مراسم تجلیل از فعالان فرهنگی عرصه دینی کرمانشاه خبر داد.وی افزود: در این مراسم که

گروه معارف: فعالان فرهنگی عرصه دینی کرمانشاه در مراسمی باحضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه تجلیل می‌شوند.

افسانه تیرانداز، کارشناس امور فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، از برگزاری مراسم تجلیل از فعالان فرهنگی عرصه دینی کرمانشاه خبر داد.
وی افزود: در این مراسم که در دفتر امام جمعه کرمانشاه برگزار می‌شود از ۱۲ نفر از بانوان فعال فرهنگی عرصه دینی تجلیل خواهد شد.
تیرانداز زمان برگزاری مراسم تجلیل از فعالان فرهنگی عرصه دینی در کرمانشاه را روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن‌ماه اعلام کرد.
وی اظهار کرد: در این مراسم از ۴ بانوی فعال هیئت‌های مذهبی استان، ۳ مبلغه، ۳ مداح و ۲ نفر از اعضاء جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه تقدیر خواهد شد.
کارشناس امور فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: تعمیق معرفت دینی از اهداف مهم فعالیت‌ در عرصه فرهنگ و دین در جامعه است.
وی تصریح کرد: فعالین فرهنگی عرصه دین با حمایت و هدایت مجالس و محافل دینی و مذهبی در مسیر حفظ آن از آسیب‌ها و انحرافات تلاش می‌کنند.

خبر جدید  کرمانشاه مهاجرفرست‌ترین استان کشور شد/مهاجرت 28 هزارنفر به تهران

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه