14:22:32 - جمعه 5 ژانویه 2018
تحصیل ۸۷ دانشجوی خارجی در علوم پزشکی کرمانشاه/اعلام شرایط پذیرش دانشجویان خارجی در این دانشگاه
تحصیل ۸۷ دانشجوی خارجی در علوم پزشکی کرمانشاه/اعلام شرایط پذیرش دانشجویان خارجی در این دانشگاه
مدیر امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ضمن اعلام تحصیل ۸۷ دانشجوی خارجی در این دانشگاه، شرایط پذیرش دانشجویان خارجی در این دانشگاه را نیز تشریح کرد. شعار سال: مدیر امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ضمن اعلام تحصیل ۸۷ دانشجوی خارجی در این دانشگاه، شرایط پذیرشدانشجویان خارجی در این دانشگاه را نیز تشریح کرد. دکتر

مدیر امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ضمن اعلام تحصیل ۸۷ دانشجوی خارجی در این دانشگاه، شرایط پذیرش دانشجویان خارجی در این دانشگاه را نیز تشریح کرد.

شعار سال: مدیر امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ضمن اعلام تحصیل ۸۷ دانشجوی خارجی در این دانشگاه، شرایط پذیرشدانشجویان خارجی در این دانشگاه را نیز تشریح کرد.

دکتر علیرضا احمدی با اشاره به تحصیل ۸۷ دانشجوی خارجی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: عمده این دانشجویان از کشور عراق هستند.

خبر جدید  رشد ۱۴ درصدی صادرات از گمرکات و بازارچه مرزی استان کرمانشاه

وی افزود: از کشورهای دیگر از جمله فرانسه، هند، نروژ، فنلاند و پاکستان نیز درخواست پذیرش داریم که پروسه پذیرش آنها در حال انجام است.

احمدی تصریح کرد: این دانشجویان در رشته‌های دندانپزشکی، فارماکولوژی و پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تحصیل می‌کنند.

مدیر امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه هزینه تحصیل دانشجویان خارجی در این دانشگاه را سالانه پنج هزار دلار عنوان کرد.

خبر جدید  بازسازی سه‌هزار و 500 واحد مسکونی مددجویان در مناطق زلزله‌زده آغاز شد

احمدی در خصوص شرایط تحصیل دانشجویان خارجی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، گفت: اولین شرط داشتن تنها پاسپورت غیرایرانی است و به افرادی که هر دوپاسپورت ایرانی و غیرایرانی را داشته باشند، اجازه تحصیل در دانشگاه به عنوان دانشجوی خارجی داده نمی‌شود.

احمدی افزود: شرط دیگر تحصیل در دانشگاه به عنوان دانشجوی خارجی این است که فرد پس از اتمام تحصیل حق فعالیت در ایران را ندارد و مدارک صادر شده تنها برای فعالیت در خارج از ایران برای دانشجو صادر می‌شود.

خبر جدید  بازار مسکن در کرمانشاه خاک می‌خورد

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۱۴دی ۹۶، کدمطلب:۹۶۱۰۱۴۰۷۳۳۱، www.isna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه