2:35:05 - شنبه 27 آوریل 2019
تخریب زیرساخت‌ها و ترافیک نتیجه تردد کامیون‌ها در شهر کرمانشاه است
تخریب زیرساخت‌ها و ترافیک نتیجه تردد کامیون‌ها در شهر کرمانشاه است
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه با اشاره به خطرات تردد کامیون‌ها در کلانشهر کرمانشاه گفت: تخریب زیرساخت‌ها و ترافیک نتیجه تردد کامیون‌ها در شهر کرمانشاه است.

سرهنگ فضل‎الله شیری در گفت‏وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاهبا اشاره به مشکلاتناشی از تردد کامیون‏ها در مناطق شهریاظهار داشت: پس از انجام مطالعاتی مشخص شد که ساختار بعضی از خیابانهای شهر ظرفیت تردد کامیونهارا ندارد که یکی از مشکلات ایجاد ترافیک سنگین است.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه با بیان اینکه زیرساختهای شهر کرمانشاه باید به حاشیه شهر برود بیان کرد: تردد کامیونها در سطح شهر به دلیل حضور پالایشگاه نفت، سیلو و میدان بار در هسته مرکزی شهر است کهتردد این وسایل سنگین برای خودروهای سواری خطرآفرین است.

خبر جدید  مسیر ۲۱ روستا در بخش فیروزآباد کرمانشاه بر اثر بارش باران سنگین مسدود است

شیری تأکید کرد: حضور کامیون‎ها علاوه بر آلودگی صوتی و ایجاد ترافیک سنگین در معابر سطح شهر به زیرساختهای شهر نیز آسیب وارد کرده و در کل خطرات بسیاری برای شهر و شهروندان کلانشهر کرمانشاه دارد.

شیری با بیان اینکه هر کامیونبه اندازه چندین خودروخیابانهای سطح شهر را اشغال می‎کند، عنوان کرد: اکنون در روزهای عادی ساعت تردد کامیونهااز ساعت ۲۲ تا ۶ صبح و در روزهای تعطیل و پنجشنبهها از ساعت ۲۴ تا ۶ صبح تعیین شده است و در ساعات قبل از آن با تردد کامیون‏ها در شهر برخورد می‏شود.

خبر جدید  هفته به هفته با وعده‌ افتتاح بیمارستان سرپل‌ذهاب؛ سررسید وعده‌های مسئولان سر نمی‌رسد

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه