11:09:09 - یکشنبه 4 مارس 2018
تخصیص ۵ میلیارد تومان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی دراستان کرمانشاه
تخصیص ۵ میلیارد تومان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی دراستان کرمانشاه
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا گودرزی امروز یکشنبه در جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اهمیت بحث آسیب های اجتماعی، در سال ۹۷ این کارگروهها باید با رویکرد جدید و با جدیت بیشتری دنبال شود. وی افزود: در سال ۹۵ تقریبا ۱ میلیارد و

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا گودرزی امروز یکشنبه در جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اهمیت بحث آسیب های اجتماعی، در سال ۹۷ این کارگروهها باید با رویکرد جدید و با جدیت بیشتری دنبال شود.

وی افزود: در سال ۹۵ تقریبا ۱ میلیارد و ۷۷۶ میلیون تومان اعتبار برای ۹ دستگاه در نظر گرفته شد که سپاه هم در این راستا ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به صورت متمرکز داشتند که کارهای بسیار چشمگیری در این رابطه انجام شد.

خبر جدید  کشف ۲۰۰۰ تن «برنج» احتکار شده در کرمانشاه

مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه خاطر نشان کرد: اعتبارات حوزه آسیب های اجتماعی در سال ۹۶ حدود ۵ میلیارد و ۱۰۰میلیون تومان بود که متاسفانه این اعتبارات بسیار دیر و حدود دی ماه و بهمن ماه اختصاص پیدا کرد و این امر برای ما مشکل ساز بود.

وی افزود: از این میزان اعتبار ۲ میلیارد تومان به صورت متمرکز به ۱۰ دستگاه اختصاص داده می شود که در حوزه های طلاق، حاشیه نشینی و … هزینه شود.

خبر جدید  افزایش اعتبارات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه

به گفته گودرزی در بحث طلاق این مبلغ صرف سامانه الکترونیکی طلاق شد که افراد مبتلا به این آسیب در این سامانه ثبت نام می کنند و از این طریق به مشاوره ارجاع داده می شوند که در بسیاری از موارد مشکل آنها حل و فصل می شود.

وی ابراز داشت: اعتباراتی که به دستگاهها داده می شود فقط در حوزه آسیب های اجتماعی باید هزینه شود و اگر دستگاهی به خلاف این عمل کند حتما با آنها برخورد خواهد شد.

خبر جدید  پیش‌بینی صعود ۳۰ هزارنفری در سالروز عملیات بازی‌دراز

گودرزی تصریح کرد: در حوزه آسیب های اجتماعی ما نیازمند تلاش و جدیت بیشتری هستیم و هزینه ای غیر از این نداریم لذا باید در همین راستا هزینه شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه