15:11:07 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
تخصیص ۲۸۴۹ میلیارد تومان بودجه دولتی برای دور دوم کمک به زلزله‌زدگان
تخصیص ۲۸۴۹ میلیارد تومان بودجه دولتی برای دور دوم کمک به زلزله‌زدگان
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، هوشنگ بازوند با اعلام خبر تخصیص ۲۸۴۹ میلیارد تومان بودجه دولتی برای دور دوم کمک به زلزله‌زدگان، ابراز داشت: در دور دوم کمک به‌به زلزله‌زدگان کرمانشاه، ساخت و باز سای اصولی و استاندارد مناطق در دستور کار قرار می‌گیرد. استاندار کرمانشاه در خصوص اقدامات اجرایی مرحله لول کمک به

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، هوشنگ بازوند با اعلام خبر تخصیص ۲۸۴۹ میلیارد تومان بودجه دولتی برای دور دوم کمک به زلزله‌زدگان، ابراز داشت: در دور دوم کمک به‌به زلزله‌زدگان کرمانشاه، ساخت و باز سای اصولی و استاندارد مناطق در دستور کار قرار می‌گیرد.

استاندار کرمانشاه در خصوص اقدامات اجرایی مرحله لول کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه، تأکید کرد: بانک‌های عامل در مناطق زلزله‌زده باید تا روز بیستم اسفند کار عقد قرارداد و تکمیل پرونده‌های پرداخت تسهیلات را پیگیری کنند.

باید از ظرفیت‌های تولیدی استان برای ساخت‌وساز مناطق زلزله‌زده استفاده شود

وی اظهار داشت: با حمایت‌های دولت و بنیاد مسکن یک بازار پنج هزار میلیارد تومانی برای ساخت‌وساز در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ایجادشده است که تولیدکنندگان و تجار مصالح و امور ساختمانی استان باید ضمن کمک به هم استانی‌های زلزله‌زده، از این بازار برای رونق کسب‌وکار خود استفاده کنند.

خبر جدید  زمین لرزه ۳.۷ ریشتری سومار را لرزاند

بازوند بابیان این مطلب که بازار فروش مصالح و خدمات حوزه ساخت‌وساز در جریان بازسازی مناطق زلزله‌زده می‌تواند واحد‌های اقتصادی این حوزه را از رکود خارج نموده و احیاء کند، خاطرنشان ساخت: هر هفته ۶۰۰ اسکلت از واحد‌های روستایی برپا می‌شود که دستگاه‌های مربوطه باید به‌گونه‌ای مدیریت کنند که مصالح ساختمانی لازم برای تکمیل آن در بازار داخل استان تأمین شود.

خبر جدید  زلزله ۴.۱ ریشتری در سر پل ذهاب

استاندار کرمانشاه

توجه ویژه دولت به کرمانشاه / مدیران برای جذب سریع اعتبارات دست بجنبانند

وی گفت: بر اساس رصد دقیقی که انجام‌شده است از میان خانواده‌هایی که بعد از زلزله صاحب فرزند شده‌اند حدود ۳۶۰ خانواده بدون کانکس مانده‌اند که به آن‌ها پیشنهاد دادیم که در هتل‌های قصرشیرین با هزینه دولت مستقر شوند، اما تمایلی از خود نشان ندادند لذا بنیاد مسکن به‌گونه‌ای عمل کند که نهایتاً تا قبل از پایان بهمن‌ماه هیچ خانواده دارای نوزادی بدون ‌کانکس نباشد.

خبر جدید  وارد آوردن ضربه به دو تیم تروریستی در غرب کشور

استاندار کرمانشاه افزود: در روز یکشنبه هیئت دولت مصوبه بسیار خوبی تصویب کرد که به‌موجب آن کمک‌های بلاعوض، عمرانی و تسهیلات درمجموع ۲۸۴۹ میلیارد تومان در قالب دور دوم کمک به زلزله‌زدگان اختصاص یابد لذا دستگاه‌ها هرچه سریع‌تر تدابیر لازم را برای جذب به‌موقع و هزینه کرد صحیح این اعتبارات اتخاذ نمایند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه