10:42:41 - سه‌شنبه 19 دسامبر 2017
تخفیف شهریه دانشجویان بومی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه ابلاغ شد
تخفیف شهریه دانشجویان بومی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه ابلاغ شد
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ بخشنامه‌ای، به منظور رفاه حال دانشجویان مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه تخفیف شهریه به دانشجویان بومی این مناطق را اعلام کرد. شعار سال: معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ بخشنامه‌ای، به منظور رفاه حال دانشجویان مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه تخفیف شهریه به دانشجویان بومی این

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ بخشنامه‌ای، به منظور رفاه حال دانشجویان مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه تخفیف شهریه به دانشجویان بومی این مناطق را اعلام کرد.

شعار سال: معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ بخشنامه‌ای، به منظور رفاه حال دانشجویان مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه تخفیف شهریه به دانشجویان بومی این مناطق را اعلام کرد.

در متن این بخشنامه آمده است: به منظور رفاه حال دانشجویان مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه و مشکلاتی که برای هموطنان گرامی در آن منطقه رخ داده است، بنا به دستور رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، تمامی دانشجویان بومی شاغل به تحصیل در یکی از واحدهای استان کرمانشاه، از میزان ۱۰ درصد تخفیف در شهریه نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷ – ۹۶ در تمامی مقاطع تحصیلی برخوردار می‌شوند.

خبر جدید  استانی‌شدن یارانه‌ها توان مسئولان استانی را می‌گیرد/ افزایش لابی

در این بخشنامه تاکید شده در سایر واحدهای دانشگاهی در صورت داشتن دانشجوی بومی استان کرمانشاه که در زلزله اخیر دچار خسارت شده‌اند، پس از بررسی مدارک و تأیید مراتب، در کمیسیون تخفیفات واحد موضوع مطرح و در اولویت خاص جهت اعطای تخفیف قرار گیرند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری دانشجو ، تاریخ انتشار ۲۷آذر ۹۶، کدمطلب:۶۵۳۷۳۱، www.snn.ir

خبر جدید  استان کرمانشاه در روز قدس خروشید

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه